Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljünk a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk a második randin?

Figyelt kérdés

kicsit furcsának tűnhet a kérdés, mert mindenki az első randi témáiról parázik. igen, én is így tettem, de mi akkor mindenről beszéltünk. családról, barátokról, bulikról, ételekről, italokról, hobbikról, sportról, filmekről, zenéről, suliról, munkáról, utazásról, állatokról, vicces sztorikról, káros szenvedélyekről...

és olyan túl sok nap nem fog eltelni a két randi között, úgyhogy arról sem nagyon fogunk tudni beszélgetni, hogy mi történt az elmúlt napokban :D


milyen egy második randi, úgy, hogy még nem jöttünk össze? eddig mindig első randin már összejöttem az exeimmel, de ezt a fiút nem ismerem olyan régóta.


18/L


2014. szept. 21. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Kvantumfizikáról.
2014. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rólam...hogy mennyire helyes vagyok♡
2014. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na most ha nem tudod mit beszélj vele második randin, akkor ha "összejöttök" akkor minden nap miről fogtok beszélni? Szóval akkor se lesz téma?
2014. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:DDDD


de akkor lesz téma, meg lesznek tevékenységek :P


csak az összejövés előtt nem olyan laza a dolog

2014. szept. 21. 08:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne tervezz. Ha esetleg mélyen hallgatni fogtok, az legalább olyan sokat mondó, mint a tartalmas beszélgetés. Ha működik a kémia, nem kellenek szavak.
2014. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig pont hogy olyan lazának kéne lenni a dolognak.

Én annak a híve vagyok, hogy az ember adja önmagát. Persze, tudom, meg kell győzni a másikat, stb, stb. De elég kiábrándító, amikor összejössz valakivel, és kiderül, hogy teljesen más, mint akit úgymond megismertél a randik alkalmával.


Továbbá jogos kérdés: akkor ha összejöttök, miről fogtok beszélni? Hiszen akkor jobb esetben egy nap sem telik el két találkozás között. Akkor is mindig kínosan készülsz majd valami témával?


Én amondó vagyok: vedd lazára a formát! Úgyis majd adja magát a téma.

2014. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi :)


ha összejövünk, akkor már beszélhetünk mindenről, panaszkodhatunk a másiknak a suliról, melóról, ismerősökről, hogy mennyire feldühített ez meg az, vagy akármi. és akkor a csókolózás meg a szex is, na meg előtte a szexről való beszélgetés is kiölti az időt :)

2014. szept. 21. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!