Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy párkapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat elején (udvarlási fázis) csak a fiúnak kell keresnie-hívnia a lányt? Vagy azért a lánynak is érdemes jelentkeznie?

Figyelt kérdés
Hát, éppen ismerkedünk egy lánnyal, de nekem kicsit passzívnak tűnik. Pedig én úgy látom érdeklem. Ha én hívom akkor mindig jó találkozni, együtt lenni, stb. De ő nagyon ritkán jelentkezik magától. Nekem ez túl passzívnak tűnik. Jól látom?

2014. szept. 21. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ez egyénfüggő. Én mondjuk, ha érdekel egy fiú, és már ebben az "udvarlási fázisban" vagyunk, ugyan úgy keresem őt. 21/L
2014. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kétszemélyes "labdajáték" ez. Egy ideig ne keresd, hagyd, hogy Ő keressen. Ha nem keres, nem érdemes erőltetni.
2014. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lánynak is kellene, illene. Ez az bizonyítja, hogy mennyire is érdekli a másik. De persze kivételek vannak, én magam is ismerek olyan lányt aki eleven nem az a típus aki szeret másokkal beszélni telefonon vagy neten vagyis csak akkor ha kell.
2014. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A randi végén beszéljétek meg, hogy mikor találkoztok legközelebb. Ha úgy váltok el, hogy majd csak lesz valami, akkor sajnos lehet úgy értelmezni a szitut, hogy megint a férfinak kellene kezdeményeznie egy újabb randit.
2014. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:
100%
Explicit is megkérheted hogy legközelebb ő javasoljon közös tevékenységet!
2014. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lánynak is.
2014. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is így látom. Csak nem tudom, hogy tudnám jobban motiválni, vagy bevonni, hogy ő is kezdeményezzen néha... Ha valami jó tippetek van..!
2014. szept. 24. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha passzív, akkor nem érdekled. Hagyjad, ne keresd, ne írj neki, ne hívd, semmi. Ha nem fog keresni, nem érdekled.
2014. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!