Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal megbeszéltem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal megbeszéltem hogy valamikor majd sétálunk. Szerintetek hogy közeledjek közben hozzá? Puszi, csók stb. vagy ilyesmik. Hogy ne vegye nyomulásnak nagyon

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 19:36
 1/9 A kérdező kommentje:
én15/F ő14/L
2014. szept. 22. 19:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egy lánnyal megbeszéltem hogy valamikor majd sétálunk."


Ez nem hangzik úgy, mint ha évezredek óta ismernétek egymást és tök jóba lennétek :D Ha vonzónak tartod magad, a csaj meg megnyalná a hajadat is, akkor a csókkal is bepróbálkozhatsz.


Ha nem tartozol ebbe a kategóriába, azért puszi illik a találkozáskor.

2014. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó hülyén fogalmaztam meg :DD
2014. szept. 22. 19:42
 4/9 A kérdező kommentje:
de hogy közeledjek?
2014. szept. 22. 19:42
 5/9 anonim válasza:
100%
ha te 15 és ő 14 akkor séta fagyi aztán este cartoon network és pizsi. :)
2014. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: igen, ez volt a régi világ...sajnos ma már ez nem így működik.
2014. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké értem mire akartok kilyukadni de eszembe se jutott szex meg ilyesmi!! (gondolom erre gondoltál amit ezek a facebook p.csák és a válogatott páva bunkó gyermekek csinálnak)
2014. szept. 23. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, erre gondoltam :D Sajnos elég sokat látok manapság a te korosztályodból, aki már nagyon nagynak hiszi magát, és így képes vagyok általánosítani is. Bocs, ha ti nem ilyen kategória vagytok.

A lényeg, amit írtam: puszi találkozáskor, csók meg ahogy alakul.

2014. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haggyátok már abba ezt a baromságot. Azért mert pár hülye "páva", még nem kell azt mondani hogy a korosztályod nagyrésze ilyen. Csak ezek kapják a többszáz like-t és őket látjátok, de ugyanúgy vannak normálisak is...
2015. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!