Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók történetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek?

Figyelt kérdés

milyen volt?

jó vagy kiábrándító?

azzal történt akivel szerettétek volna?

hány éves korotokban történt?



2014. szept. 22. 17:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Jó.

Életem legelsője utólag visszagondolva már nem, de akkor igen.

17

L

2014. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Elment egynek

Kettő között

Nem

2014. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

spontán lesmárolt

először nagyon nagyon furcsa de így tűrhető volt (mindkettőnknek első)

igen, egy ideje ismerkedtünk már és vágytam rá de nagyon

21 voltam, a fiú 20

2014. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem volt kifejezetten jó de azért rossz sem. Érdekes volt, mondjuk úgy.

Azzal, igen.

22

2014. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyú romantikus körülmények közt történt, a metrómegállóban

Nagyon jó volt ennek ellenére, még mindig érzem azt a bizsergést

Azzal történt akivel szerettem volna

17 évesen

2014. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Tökéletes volt, romantikusan, Duna-parton, kettesben :)

Teljesen jó!

Nem biztos, hogy Vele szerettem volna, de nem bántam meg, hogy Vele történt.

13

L

2014. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem úgy történt, ahogy én az első csókomat elképzeltem. A lány szobájában voltunk, megmasszíroztuk egymás hátát. Én voltam a második, szóval amikor végzett, mozdulni sem tudtam, csak feküdtem az ágyban és éreztem, hogy lefekszik mellém. A hátán feküdt csukott szemmel én pedig csak néztem őt és csodáltam a szépségét.

Közben azon gondolkodtam, hogy "Most meg kellene csókolnom? De ha elszúrom? Mi legyen? Szent ég, mit csináljak?!"

Aztán adtam egy amolyan hosszú szájra puszit. Majd még egyet. Harmadszorra pedig már nyelves volt.

Nos, az az érzés, én nem is tudom leírni...mindkettőnk teste beleremegett, megállt az idő, kicsit úgy éreztem magam, mint egy hullámvasúton, az a nagyon kellemes szédülés.

Tehát őrülten jó volt. Vele szerettem volna, hogy megtörténjen.

Mindketten 19 évesek voltunk.

2014. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt se jó, se rossz. Nagyon vágytam, hogy az illetővel ismerkedjek, mert tetszett nagyon a srác, de ő nem tudta. Egy sörözgetős késő estén mondta, hogy szeretne ő is jobban megismerni. Utolsóknak maradtunk, éjszaka hazakísért. Az úton, egy fás domboldalon egyszerűen magához húzott, és az arcomhoz közeledett az övével. Reagáltam, hogy ebből mi lesz, és gyorsan arra gondoltam, hogy mi rossz lehet abban, ha ilyen gyorsan megesik az első csókom, hisz a helyzet is romantikus volt, s régóta sóvárogtam utána. Így hát megpuszilta a számat, majd nyelves csók lett. Sajnos én lefagytam, mert nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan akcióba lép, így nem tudtam viszonozni, csak próbáltam beleélni magam. Nem volt utána kézfogás... csak beszélgettünk, két hét múlva taliztunk egyet, majd eltűnt. Most már kicsit bánom, hogy így elszúrtam, s hagytam ellopni az első csókomat, mert nem nagyon voltam felkészülve. A második pasival már teljesen más volt, ugyanis habár kellemetlenül éreztem magam, féltem, stb, mert annyira nem is vonzott, mégis próbáltam viszonozni aktívan a csókot, nem csak beletörődni, hogy a számban járnak. :P


22,5 éves voltam az elsőnél, 23 a másodiknál.

2014. szept. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Érdekes.

- egy bulihelyen történt, egy rém félős, nálam másfél fejjel magasabb külföldi sráccal (barátnőim fordítgattak néha, mert egy mukkot nem tudtam angolul), akit azóta sem láttam

- őőő, végülis csak azt csókolom meg, aki szimpi, de jó volt (bár a nyakam reggelre kificamodott), és máig nem tudom, mit ivott

- 22 voltam

2014. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

fura volt.

jó volt.

nem.

én 7,ő 8.

2014. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!