Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi beleélvez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi beleélvez a nőbe, akkor átlagosan hány százalék esély van arra, hogy a nő terhes lesz? És mitől függ?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

50-50%.

Attól függ milyen mélyen élvezett bele.

2012. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%-50% Vagy teherbe esik vagy nem.
2012. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez tényleg 50-50% vagy ez csak a vagy igen vagy nem szokásos marhaság? :)
2012. júl. 1. 18:54
 4/14 anonim ***** válasza:
En ugy tudom 20%
2012. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mart nekem valahonnan a 15% ugrott be, csak nem tudom, hogy jól emlékszem-e. :)
2012. júl. 1. 19:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét százalékot nem lehet mondani, mert nagyon sok dologtól függ.


Milyen az egészségi állapota. Van-e egyáltalán rendszeres peteérése.

A férfi mennyire termékeny.

(általánosságban igaz, hogy a fiatalok termékenyebbek)


Ha mindketten fiatalok, életerősek, a termékenységük csúcsán járnak, akkor is függ attól, hogy


hol tart a nő a ciklusában (spontán peteérés is lehetséges!).


Azt szokták mondani, hogy a peteérés körüli napokban kb. 20 %-a az esélye a terhességnek, de szerintem többet mond az az adat, hogy

védekezés nélkül a nők kb. 85 %-a teherbe esik egy év alatt.


A 20 % kevésnek tűnhet, de erre ne alapozz, ha elkerülni akarod a terhességet.

Murphy törvénye is azt mondja: ha nem akarod, pikk-pakk összejön, nagyobb eséllyel esel bele a 20-ba.

Ha akarod, akkor viszont keményen kell küzdened. :)

2012. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ovulációkor, ha mind a két fél egészséges, beleélvezéssel egy aktus során kb. 20%

Egy év alatt rendszeres szex mellett 80%.

2012. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ha pusztán előváladék kerül a nőbe akkor hány százalék esély van körülbelül a terhességre? (azt hallottam nem sok)
2012. júl. 1. 23:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Minimális, ezt végképp nem lehet megbecsülni, de ha te éppen beleesel, nem reklamálhatsz senkinél. ;)


A megszakításos szex legnagyobb kockázata, hogy nem sikerül időben megszakítani és teljes vagy részleges beleélvezés lesz belőle.


Gyakran előfordul az is, hogy a férfi azt érzi, hogy időben sikerült megszakítania, de az első spricc mégis oda megy, mert azt még nem érzi.

2012. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem mentem el, csak a barátnőm. :) De nagyon remélem,hogy két hét múlva megjön neki a havija :)
2012. júl. 2. 01:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!