Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy 14 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy 14 éves fiú milyen legyen hogy neketek tetszen?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy titeket 13,14,15 éves lányoknak milyen fiú tetszik?? Vicces? Kedves?

2014. szept. 28. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Add önmagad és légy bátor.
2014. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyél páva, az most nagyon bejön a kislányoknak.
2014. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyél 18 és minimum 16 évest keress -.-
2014. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Nekem nem tetszik a páwa stílus. Nekem nagyon tetszik a hosszabb haj (nem annyira hosszú kb. 2-5 cm).

De amugy tök mindegy, csak ne legyen kakas haja.

Udvariasság, kedvesség nem árt.

Én még nem szoktam pasizni, de ha helyes a fiú megnézem, meg azért már vannak "jelölteim". ;)

13/L

2014. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A humos és a kedvesség nem hátrány. A lányoknak be jön ha kicsit vad vagy. (nekem legalábbis be jön) Meg ha kiállsz azért amit/akit szeretsz. A hosszabb haj nekem is tetszik, amúgy nem külső alapján szoktam ítélni. De ne változz meg egy lány kedvéért, légy önmagad és ha nem tetszik a valódi éned annak a lánynak akkor felejtsd el. :)


14/L

2014. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedvesseg, udvariassag, humor. Es ne legyel ilyen divatmajom, ahogy az elottem szolok is mondtak. Legyen stilusod, ne csak ilyen air max cipos klon legyel :). Hajra :).
2014. szept. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es voltam, es az lemaradt, hogy 14/L :3
2014. szept. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!

De nem vagyok pawa. *:) De megfogadom amiy írtatok . koszi :)

2014. szept. 29. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!