Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam vagy várjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam vagy várjak?

Figyelt kérdés
Szóval.Van egy csaj az osztályba aki tetszik.1 hónapja ismerjük egymást mondhatni barátok lettünk,csakhogy én ennél már az első nap többet éreztem iránta.Elmondjam neki,hogy tetszik és kérni tőle egy esélyt most?Vagy várni amíg ő is jobban közeledik hozzám.Ha sokáig várok félek,hogy bennt maradok a barát zónába...Mit tegyek?1 hónap nem túl sok idő...
2014. szept. 28. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
15/f
2014. szept. 28. 15:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki! Ne várj túl sokat mert úgy jársz mint én. 2 hónap után már lépj, mert azt fogod hallani miután megkérdezed hogy járna e veled hogy "Hát nemtudom, barátok vagyunk már egy ideje, de félek ha szakítunk már nem leszünk barátok" 2 csajjal jártam már így.
2014. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okés köszi
2014. szept. 28. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb derítsd ki, hogy lehet e a dologból valami, ha nem akkor hagyd a francba, csak az idődet vesztegeted.
2014. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érzem,hogy ő is közeledik felém és szerintem lehet a dologból valami de pontosan nem tudom,hogy mennyire jó megérzések ezek
2014. szept. 28. 15:54
 6/6 anonim válasza:
Szerintem próbálj minél közelebb kerülni hozzá,beszéljetdk többet és valamilyen célzással utalj arra hogy tetszik neked..vagy csak ugy poenbol dpbd oda hogy tetszek neked mi?ha esetleg ennyire vátor...de mindenképpen tegyél valamit
2014. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!