Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem egy fiúval és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval és megtetszett. Mit kéne tennem? Elmondjam neki? várjak? Kösz a segítséget előre is.

Figyelt kérdés
gával hívott és jól elvoltunk nevetgéltünk beszélgettünk. A baj csak az hogy neki (19 éves) 3 hete van egy barátnője amit a csajszi (15) egyik barátnőjétől tudta meg mert amikor én és a barátai kérdeztük a fiu csak annyit mondott h nem a baratnője és hagyukmá a csaj és ahányszor hivta a csaj mondta h hiv a k... meg

#szerelem #tanács #kapcsolatbgan van
2013. aug. 21. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Aztán hagyd a fenébe, keress másik srácot. :)
2013. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
DE én nemtudom hagyni mondtam nagyon szeretem őt nem tudom csak úgy elfelejteni nagyon hiányzik. Hogy mondhatnám el?
2013. aug. 21. 21:27
 3/3 anonim válasza:

Mindenképp mond el neki, egyrészt mert a fiúk szeretik ha a lányok kezdeményeznek, másrészt mert később megbánthatod.

Ha mondhatni jó barátok vagytok akkor csak mond hogy te többet érzel, talán kiderül hogy ez kölcönös.

Ha csak valamennyire vagytok jobban akkor előbb kerülj közelebb hozzá csak ügyelj arra, nehogy úgy érezze hogy nyomulsz... (Hidd el én is ilyen helyzetben vagyok) és csak utána valld be! Minden esetre sok sikert kívánok! :)

Egy segítőkész tini xxx

2013. aug. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!