Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy a kiszemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a kiszemelt rájöjjön, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. az egyik osztálytársam nagyon régóta udvarol, de nem vettem észre. mostmár nekem is tetszik, mert nagyon vicces, kedves és helyes. de nem akarom a szemébe bökni, hogy szeretem, az nem a lányok dolga... de valahogyan a tudtára akarom adni, hogy tetszik.


adjatok minél több tanácsot, kéroleek!


köszi:)



2014. okt. 1. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
keresd a társaságát. fel fog neki tűnni...
2014. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
tölts el vele több időt, mint eddig
2014. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi!



még írjatok :)

2014. okt. 1. 14:57
 4/7 anonim válasza:
Mennyi ideje udvarol? Idősebb nálad?
2014. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem. én idősebb vagyok nála pár hónappal


3-4. osztály óta

2014. okt. 1. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet ezekkel a sztereotípiákkal, hogy mi a fiú és mi a lány dolga, ha már régóta próbálkozik neked szerintem simán megmondhatod neki, hogy te is szimpatizálsz vele, főleg ha biztos vagy benne, hogy tetszel neki, hiszen neked az az előnyöd van, hogy mindkettőtök érzéseit ismered :)) L/17
2014. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak az a gond, hogy félénk. tehát ha megmondom neki, ő nem hiszem hogy bevallja vagy elmondja az érzéseit!
2014. okt. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!