Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti azzal a lánnyal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti azzal a lánnyal is tudtok csókolózni, akihez nem vonzódtok?

Figyelt kérdés

Én lányként pl. nem tudok megcsókolni egy olyan fiút, aki nem tetszik.

Nincs gusztusom hozzá. Pont ma történt, nyomul rám a pasi, nyújtotta a nyelvét, és éppenéppen hozzáért a szám, de fúj.


2014. okt. 4. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Még szexelni is nem csak csókolózni,nálunk ez nem akadály.
2014. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"nyomul rám a pasi, nyújtotta a nyelvét"


miért hagytad, hogy idáig eljusson???

2014. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Férfiaknál ilyen nincs.


Nem hiába van az hogy lefekszünk valakivel, aztán mikor végeztünk, akkor is látjuk valójában kivel tettük meg, és süllyedünk el szégyenünkben.


A kanosság megszépíti a csúnya dolgokat is.

2014. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem szabad semmi lehetőséget kihagyni, ki tudja, mikor lesz következő alkalom hehe
2014. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De a férfiaknál nem úgy van, hogy ha csak arra kell, akkor a csókolózást nem erőltetitek közben? Vagy az is lehet jó, attól, hogy nem tetszik a nő?? És akár többször is szexelnétek vele, " ha nincs ló " ???
2014. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy szerelmes legyek vagy nagyon vonzó legyen az illető, elég ha nem taszít a csaj arca és akkor már szívesen csókolózok vele.


25/F

2014. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne általánosítsatok, én vagyok az ellenpélda. Ha nem vagyok szerelmes egy lányba és nem nyerte el a bizalmamat, nem csókolnám meg. 20/F
2014. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!