Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a 2. hónapfordulón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a 2. hónapfordulónkon? (lány-lány)

Figyelt kérdés
Előzőleg ő moziba vitt engem, most én szeretném őt meglepni majd valamivel :) néhány dolog eszembe jutott már, de gondoltam megkérdezlek Benneteket, ti minek örülnétek legjobban. Tudom, én ismerem őt, de hátha nektek van valami olyan ötletetek ami nekem nem jutott eszembe.

2014. okt. 4. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tropicarium, eleg jo, azt mondjak :-) lehet kezen fogva setalni, stb.. Eredekes is
2014. okt. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet, nekem az állatkert is eszembe jutott :) köszi
2014. okt. 4. 15:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Allatkerhez nem biztos, h jo az ido, a teopicarium meg fedett/futott :-) szivesen
2014. okt. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nem fagyimániás akkor is érdemes elmenni a Bazilikához, a rózsafagyizóba :)

[link]


Nagyon nagyon finom a fagyi, érdekes ízek vannak, és még szép is :D Mi télen is szoktunk menni :)

2014. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Sanyi? :0 :3

Vidd el kirándulni ,èlvezni fogja ;) :D

2014. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sali vagyok :D Szia Evelin :3 csak úgy a szabadban kirándulni? Hát nem is tudom ... mondjuk nem rossz ötlet bevallom :D de kicsit fura lenne nem gondolod? :D De azért köszi :)
2014. okt. 5. 17:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Hozzám egy édes hármasra! ;)
2014. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Örülnél neki, mi? :D
2014. okt. 5. 17:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Uuuuuuu tudtam! Éreztem, hogy te vagy. :"3 ár 2 hónaposak lesztek? QAQ Aug 21.... Eh. Beszámoló kéretik majd. ^^
2014. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Teleirkálod a drága kérdésemet te surmó :( végén még ő is erre jár, aztán lebukok xD úgyis kapsz beszámolót Csimpi :D
2014. okt. 5. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!