Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves lány és 16 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány és 16 éves fiú közötti kapcsolat? 14/L

Figyelt kérdés
Beszélgetünk, nagyon kedvelem, de az ikertestvérem szerint (szóval Ő is ugyanannyi idős mint én és lány, ezért nem tudom hihetek-e neki) egy 16-17 fiú "csak egy dolgot akar". Ő is kedvel engem, de nem vagyunk együtt. Nem annak a fajtának tűnik,aki csak le akarna fektetni aztán annyi..Viszont van még egy dolog. Tavaly volt egy fiú (osztálytárs) aki eléggé rámtapadt, de én abszolút nem alartam tőle semmit, és facebookon írt nekem, én meg a telefonomat lezáratlanul hagytam az asztalomon és anya meglátta és leszidott,hogy minek fiúzok,meg,hogy nem szeretné ha tinirbanc lennék aki 14 évesen már nem szűz. Pedig azzal a sráccal egyidősek voltunk, ez a fiú pedig 16. Szóval a második kérdésem az,hogy hogyan mondjam el anyának ha együtt leszünk, mert elég nagy esély van rá?

2014. okt. 4. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

a tesod csak vigyazni akar rad, van igazsag abban amit mond, de vannak kivetelek is. ismerd ki eloszor, es ne eld bele magad a dologba mert ha a vegen nem jon ossze nem lesz epp kellemes..

anyukadnak meg mond meg hogy 14 eves vagy, a mai vilagban ez mar termeszetes.. soot, vannak ennel sokkal rosszabb dolgok is ami 14 evesen lassan termeszetesnek lehet venni. ja es meg is mondhatod anyudnak, hogy az hogy lesz baratod meg nem azt jelenti hogy mar nem vagy szuz, bizzon mar kicsit benned, hogy ilyen hulye azert nem vagy..:D!

2014. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudom, nagyon jóban vagyunk, mindent megbeszélünk, és a legtöbb srácról én is így gondolkodok, de ő tényleg nem ilyen, abszolút egy hullámhosszon vagyunk, befejezzük egymás mondatait, nagyon nagyon kedveljük egymást, már ő is mondta ezr konkrétan...Igen, lehet,hogy ezt elmagyarázom majd neki :)
2014. okt. 4. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!