Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha megismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha megismerkedtek egy új pasival, kb mennyi ideig van a fejetekben, mi az az idő, amin belül keresnie kell, hogy még lehessen valami?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Van az a hül.ye 3 napos szabály. Hát, az egy nagy bar.omság. Ha érdeklem, még aznap este keres. Ha nem akkor később, de akkor már engem nem érdekel. Minél előbb.
2014. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha azért nem keres mert elég elfoglalt, és csak pár nap múlva lenne rád rendesen ideje?
2014. okt. 6. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb annál jobb, de egyéb okokra van max 1 hete.
2014. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam erre kimondott idő nincs, csak azt várom el, hogy ugyanúgy keressen találkozás/megismerkedés után is, mint ahogyan előtte keresett. ( feltéve ha nem akkor futottam össze vele életemben először, tehát már előtte beszélgettünk neten, vagy ismertem futólag valahonnan.)


De ha akkor ismertem meg, és ott és akkor cseréltünk számot, vagy valami, akkor pedig nem szép dolog ha csak úgy szó nélkül eltűnik... Az olyan felejtős.

2014. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minél előbb. Azt a buta 3 napos szabályt felejtsd el. Legalábbis, aki így taktikázik, az engem sokkal kevésbé érdekel, mint az, aki őszintén kinyilvánítja az érdeklődését. Ha másnap keres, az már jó :)


De én türelmetlen vagyok... Egy buliban találkoztam a barátommal, aki megígérte, hogy majd bejelöl facebookon, én másnap délelőtt megtettem ezt helyette, mert nem bírtam már tovább várni. Abban reménykedtem, konkrétan egész nap arra vártam, hogy majd ő ír még aznap, aztán fenéket... Másnap megint a türelmetlenségem győzött, és kora délután mérgesen leszidtam, hogy mi volt ez. Azóta már összeköltöztünk és boldogan élünk, de mégis. A kezdeményezés/azonnali cselekvés hiánya inkább hátrány és fekete pontokat hoz. Szerintem.

2014. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!