Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 éve félreértett és visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve félreértett és visszautasított viszont azóta vagyunk jóban. Abban biztos vagyok, hogy kötődik hozzám, csak azt nem tudom, hogy barátként tekint-e rám, vagy többet szeretne. Ez már több lehet, mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki 2 éve teljesen félreértette egy ártalmatlan invitálásomat.

Második napja voltunk talpon, nekem szükségem volt levegőre, hogy ébren tudjak maradni, láttam rajta, hogy ő is rettenetesen kínlódik és mondtam neki, hogy jöjjön ki velem egy kicsit a teraszra. Ekkor ő azt mondta, hogy nem lehet, mert van barátnője.

Kicsit meglepődtem, hogy ennyire félreértett, de tisztáztuk, hogy nem állt szándékomban elcsábítani.


Azóta kétszer találkoztunk, voltunk sétálni, kávézni, közösen bulizni, az utolsó alkalommal, úgy éreztem, hogy másképp néz rám, mint ahogy szokott, határozottan szomorú volt, amikor elment. Amikor többen voltunk a szobában, akkor vigyorgott, mint a vadalma, amikor kettesben voltunk, akkor kiült az arcára egy végtelen nyugalom, hátradőlt és csak nézett.


Elég nagy köztünk a távolság, ezért nem tudtunk többször találkozni, viszont minden nap váltunk pár szót.

Kiderült, hogy nagyon sok közös van bennünk és bár annak ellenére, hogy iszonyú elfoglalt, nincs olyan nap, hogy ne keresne. Ha beteg vagyok, akkor aggódik, ha szomorú vagyok vigasztal, ha ő szomorú, akkor engem kér, hogy vidítsam fel.


Tegnap lazán közölte, hogy jövő héten 2 napra jön a városba és akkor végre látjuk egymást. Arra már nem is tért ki, hogy mikor és hol.


Most kicsit össze vagyok zavarodva, mert azt hiszem, hogy nagyon lassan, de annál biztosabban csavarta el a fejem...


2014. okt. 7. 16:16
 1/3 szp72 válasza:
Kérdezd meg hogy van a barátnője.
2014. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bodnar edit válasza:
Nézd én úgy érzem, hogy ez egy nagyon szoros barátság lett. Ha valaki fer veled szemben, akkor két év után ha már nincs meg a barátnője, el kellett volna mondania már!Ha megvan neki még a barátnő, akkor tisztességtelen hogy veled játszik ne adj isten kikezd ennyi idő múlva! Én a te helyedben tiszta vizet öntenék a pohárba, ahogy szokták mondani, és megkérdezném tőle mik a szándékai, ill. barátként tekint-e rád. Most itt lesz az alkalom!
2014. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha 2 év alatt nem történt semmi, akkor nem akar semmit.
2014. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!