Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes próbálkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Az egyetememre jár egy nagyon szép lány, akivel jóban vagyok, azonban van barátja már vagy 2 éve. Ez az egyetlen tényező zavar, hogy kapcsolatban van, de mikor ezt ismerősöknek mesélem, ők mindig elmesélik a saját példájukat, hogy őket is otthagyta másokért a szerelmük több hónap, akár év után stb., és hogy higgyem el, ez nem olyan lehetetlen.

Szóval most tőletek kérdezném meg, érdemes-e bepróbálkoznom nála?


Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2014. okt. 3. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen gyönyörű kilátások egy induló kapcsolatnak...
2014. okt. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha egy egyébként jól működő, normális kapcsolatot feladna érted, akkor nem tenné meg hagyna ott később téged is?
2014. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem biztos hogy ápolt, és jó a kapcsolatuk, ugyanis erről nem tudok semmit.

Egyébként tény, hogy utána engem is ugyanígy elhagyhat, de sajnos ilyen az élet, semmi sem biztos, és semmi sem tart örökké.

2014. okt. 3. 23:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem finoman puhatolózva szabad próbálkozni, legalábbis először derítsd ki, hogy a lánynak tetszel-e.
2014. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bizonyos vonásaim hasonlóak a mostani barátjához, illetve az egyik ismerősöm egyszer csak úgy megszólalt, hogy: "szerintem összejönne veled", annak ellenére, hogy az adott embernek 1 szóval nem említettem semmmit a csajról.
2014. okt. 4. 00:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt már valami köztetek? És hány évesek vagytok?
2014. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én 19, ő 20, nem volt még semmi, de egyre gyakrabban beszélgetünk
2014. okt. 4. 00:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek többet, majd puhatolózz, ha látod a jelét annak h többnek tart, mint barát, akkor bepróbálkozhatsz szerintem.
2014. okt. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem én vagyok az egyetlen olyan, vagy egy a pár közül, akihez hozzámer szólni, illetve akivel néha beszélget, nem tudom, hogy ez jelent-e valamit. Kicsit visszahúzódó a csaj. Én például ha csak pár lánnyal beszélnék csak, annak meglenne az oka.
2014. okt. 4. 00:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Puhatolózva!!
2014. okt. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!