Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is maganyosak vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is maganyosak vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a kerdes az eggyertelmu. Annyira hianyzik magam melle egy no az agyba most, oszebujni romantikazni, beszelgetni egymas karjaba borulva. Egy nagy luzer vagyok, sose lessz olyan csaj aki imadni fog engem, elegem van mar ebbol, az egesz eletkedvem elveszi ez a dolog, ma is banatomban csak alszok.

Friss egyetemista vagyok bulikban vannak jo csajok, csak en nem jarok bulizni. Elegge ellentmondasos a dolog, nagyon kellene egy helyes aranyos csaj, de valahogy felek ettol az egesz dologtol hogy nem mukodne, felek hogy rovid idon belul elvesztenem, es emiatt inkabb nem is ismerkedek ha meg lenne is ra lehetoseg. Ennek megvannak a lelki okai, senkit nem tudok magamhoz kozel engedni.


19/f



2014. okt. 7. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ja az vagyok.

Mint már korábban leírtam, holnap vagy összejön vagy belelövöm magam a Dunába.

18/F

2014. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen magányos vagyok, de már megszoktam a magányt.
2014. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt érzem, mint te.


Nem volt eddig egy barátnőm sem, még egy szájrapuszi vagy kézenfogva sétálás sem vagy egyéb olyan jel, ami a tetszésre utalna. Számtalan kudarc lett belőle, mikor próbálkoztam a lányoknál, 0 siker.

És írtad a kapcsolatos dolgot. Lassan már én is így vagyok vele, hogy még ha össze is jönne, félnék kapcsolatban lenni, egyszerűen nem tudom mit hogy kellene és amúgy sem lennék jó társaság, hogy sokáig meg tudjam tartani.

Ezen felül én is arra vágyom, hogy egy lánnyal ölelkezzünk, beszélgessünk, simogassam, ott feküdjön mellettem az ágyban és engedje, hogy cirógassam, adjak neki puszikat, beszélgessünk és aludjunk ölelkezve.

Ja, és még pluszba van egy olyan érzés is, hogy mikor egy lánnyal próbálok összehozni valamit, de megtudom, hogy másik sráccal is beszélget, esetleg találkozni is szoktak néha, teljesen elmegy a kedvem az egésztől, inkább hagyom a fenébe, mert úgyis jobb nálam a másik srác.


Szóval átérzem a helyzeted

18/F

2014. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyon :( hiányzik egy fiú.
2014. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

amúgy lány vagyok, nem félreérteni... mert aztán manapság.

4#es vagyok

2014. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
# 5 és akkor mi a van, ha fiú vagy, és úgy hiányzik valaki, aki épp fiú?
2014. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
semmi, nem választás kérdése, de azért én lehetek lány, nem?
2014. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#5 #6 nincs abban sem semmi:) énis elég magányos vagyok és hiányzik egy lány akit szeretek de sajnos nemleszünk együtt legalábbis nem mostanában :( 18/f
2014. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja... magányos vagyok.

Megszoktam de nem jó érzés. Ez van és kész.

24f

2014. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen, hiányzik, jó lenne ha egy kedves aranyos srác itt lenne velem :)

16/L

2014. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!