Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is gyakran érzitek úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is gyakran érzitek úgy, hogy olyan magányosak vagytok és hiányzik már egy nyamvadt ölelés is?

Figyelt kérdés
Én most nagyon magányosnak érzem magam, nem találok olyan lányt, akivel szerethetnénk egymást, akivel összepasszolnánk. Gáz vagy sem, de utoljára augusztusban éreztem egy lányt úgy igazán közel magamhoz testileg. Gyakran gondolok vissza, milyen jó volt megölelni, megcsókolni vagy csak úgy simogatni a finom, puha bőrét. Van, hogy buszon, ha sokan zsúfolódunk össze, egy-két lánnyal időnként testileg közelebb kerülünk egymáshoz, olyankor némelyiknél érzek valamit, lehet csak a hiány miatt, de van, hogy úgy érzem talán ő rendes lány lenne, mégsem tudok lépni, valahogy már elhagyott a hitem, hogy valaha újra találok olyan lányt, amilyet keresek.
2013. nov. 24. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
őőőőőőő.... nem?
2013. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyakran? mindig. régóta várok már valakire akit szerethetek és ő is szeret.. de ez a pillanat félek sosem jön el..
2013. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja volt legutoljára de ott tartasz, hogy már soha nem lesz -.-

És igen, szinte állandóan így érzek mivel így is van.

2013. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Lányként mondom, hogy ugyanebben a szituációban vagyok. Most volt az első kapcsolatomnak vége és rettenetesen szeretet hiányom van. A legjobban mégis az ölelések és a csókok hiányoznak a legjobban, amiket csak egy férfitól kaphatok meg. Szóval igen, most elég gyakran érzem magam magányosnak.
2013. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig, mondjuk nekem 3 hónapja se volt...
2013. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem màr egy éve nincen baràtom, de valahogy megvagyok, nem kezdem el sajnálni magam, remélem majd egy hozzám illő fiúval összehoz a sors, addig meg lefoglalom magam.
2013. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebbe a cipőbe járok. Januárba dobott a barátnőm és azóta egyszerűen magányosnak érzem magam, hiába vannak barátaim, meg szeretnek de nekem szerelem az ami igazán hiányzik. Ez az egész szeptembertől kezdett el felerősödni bennem amikor tényleesen magányossá váltam mert jelen pillanatban egy lány sincs akivel legalább beszélgethetnénk webkamerán vagy csak simán chatelhetnénk. De inkább a testközeli élmények hiányoznak. Régebben is éreztem magam ilyen magányosan de akkor nem voltak ilyen érzéseim, gondolataim, de az elmúlt 1 hónapban ezek annyira fel erősödtek bennem hogy szívem szerint az első velem egy idős vagy 1-2 évvel fiatalabb lányt is csak úgy átölelném az utcán akit először meglátnék, de azért erre a szintre sem szeretnék lesüllyedni. De sajnos egyszerűen nincs senki aki igazán beszélgetne velem lányok közül és legalább egy picit érezne irántam valamit hogy átölelhessem és megcsókolhassam vagy csak puszilhassam. Egyszerűen már hiányzik egy társ, és már majdnem napi szinten arról álmodok hogy mindig van mellettem valaki az ágyban akit átkarolhatok éjjel vagy egymáshoz bújhatunk, és hogy reggel egymás mellett kelljünk fel és a gondolat hogy legalább legyen miért fel kelnem minden reggel hogy ne csak a munkába járás miatt ébredjek.
2013. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!