Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el egy lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk szeptember óta. Első látásra megtetszett nekem. Nem sokat beszélünkk de mikor hozzászólok mosolyog rám. hogyan mikor valjam be neki hogy szerelmes vagyokbelé? Mi van ha ő nem? Nem fog meharagudni? STB.
2014. okt. 10. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mond neki hogy szerelmes vagy én nem ismerek olyan történetet ahol az jól végződött volna. Tölts vele több időt kisérd el amerre megy ilyesmi azt szerintem nyugodtan mondhatod neki hogy jól néz ki, kezdetnek.
2014. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az nem jó
2014. okt. 10. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se mond meg egyből neki, hogy szerelmes vagy.

Kicsit tölts több időt vele, de ha mindenképp vallani akarsz akkor csak annyit mondj, hogy kedveled és szeretnéd jobban megismerni.

2014. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak beszélgess vele eleinte,keresd a társaságát,nevettesd meg :) Aztán ezt tartogassuk kicsit későbbre hogy ezt elmondod neki,először ismerjétek meg közelebbről egymást :)
2014. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, kérdezgesd, esetleg tananyagban kérhetsz segítséget, és ha ugyanúgy mosolyog rád és kedves veled, utána esetleg elhívhatnád egy italra. :) Nem leitatni meg hasonlók, hanem egy koktél vagy kóla vagy bármi más. :)
2014. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és mikor gondoljátok a későbbet? egyébkény köszi
2014. okt. 11. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!