Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan ered az az íratlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan ered az az íratlan szabály, hogy a fiúnak kell kezdeményezni? Miért így alakult ez ki?

Figyelt kérdés

Őszintén, én csak azért tartom ezt be, mert ez a szokás.

L19



2014. okt. 10. 16:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Onnan ered, h az őskorban megfogták a megfelelő nőstényt a hajánál fogva és megba*zták. A mai kifinomult világba ezt kezdeményezés formájában látható.
2014. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de már millió éve így van az biztos!
2014. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
1. XDD
2014. okt. 10. 16:29
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Na ne tévedjünk,kérlek.NEM kell,csak lehet először is.A másik,hogy nem íratlan szabály,csak a buták hiszik ezt.

Egy lány is pontosan ugyanúgy kezdeményezhetne,csak könnyebb kényelmesen várni a jelentkezőket,mint tenni érte.

2014. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

De igen, a társadalom általánosságban ezt tartja elfogadottnak.

Nem igaz, hogy azért van, mert "könnyebb". :DD

Nem tudom te milyen nehézséget látsz a kezdeményezésben.

2014. okt. 10. 16:42
 6/30 anonim ***** válasza:
nehézség pl. az ha egyből elküld a csaj a búsba :D illetve az attól való félelem
2014. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha egy jó munkahely lenne (a lány) a fiúk meg a jelentkezők lennének... nyilván a legjobbakat, legalkalmasabbakat veszik fel a melóra. akiket elküldenek azoknak ez nem lesz szép emlék és ők lesznek többen
2014. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem kötelező a társadalom által elfogadott módon élned. Jobban tennéd, ha úgy élnél ami számodra okoz örömet. Amíg másnak nem okozol semmiféle kárt, addig nem kell semennyiben a társadalom által elfogadott módszerekkel élned.
2014. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Igen kérdező,mert a társadalom egyre nagyobb többsége buta,mint írtam.

De bizony a lányoknak ezerszer könnyebb,csak hátradőlve válogatnak.

Nos én nagyon sok nehézséget látok a kezdeményezésben,mivel sok éven keresztül csak visszautasításokat kaptam,megaláztak,kinevettek közben,és még sorolhatnám miket kaptam,és egy pozitív visszajelzést sem kaptam egy lánytól sem.Ez mára leépített teljesen,és már kezdeményezni sem merek,mert nincs szükségem még egy kudarcra és megalázásra egyben...

23/F

2014. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Egy mosollyal, beszélgetéssel is lehet kezdeményezni, már abból le lehet szűrni, hogy lehet-e köztetek valami. Nem hiszem,hogy úgyis bunkók lesznek.

Kötelezőnek nem "kötelező" úgy viselkednem,de mégis csak jobb. Inkább elhalasztok egy pasit, minthogy kibeszéljenek az ismerőseim.

Szerintem nem könnyebb ez a lányoknak. Tegyük fel van egy fiú akik nagyon tetszik, de ő nem kezdeményez én meg nem tehetem... így még az esély sincs meg semmire.

2014. okt. 10. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!