Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek kell először kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell először kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Lányoknak vagy fiúknak ? esetleg milyen jelekre figyeljek , hogy tudjam bejövök -e neki ?

2014. szept. 2. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
normális esetben a fiúnak kellene...de lehet észre sem veszi a lányt...de miután a lány kezdeményez rájön milyen értékes tulajdonságai vannak (mármint a fiú)...vagy ha a fiú nem mer kezdeményezni és a lány sem akar akkor nem lesz kapcsolat...vagy sokáig szenvednek...
2014. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak, aki akar valamit, mert ha a másik nem akar, akkor te hiába várod, hogy kezdeményezzen, ha nem érdekled. Vágod?
2014. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Csak fiktíven, mivel van párom, de én mindig is elvártam, hogy a férfi kezdeményezzen! A nő legfeljebb bátorít, vagy jelzi, hogy vevő rá! Ha egy férfi olyan töketlen, hogy ezek után sem mer lépni, arra köszönöm, de nincs szükségem!
2014. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Mindig a fiúnak! A lány csak jelzéseket adhat a fiú felé. Ha nem veszi a lapot, akkor kár a fáradtságért.

Ha a lány kezdeményez, akkor lehet, hogy a fiú könnyen kaphatónak hiszi.

2014. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
kedves #4-es az a "hiszi" az inkább "hiheti" :)
2014. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Kizárólag a férfinek.
2014. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Pasinak!
2014. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ennyi hülyét egy helyen...


Kérdező! Ezek a válaszolók mind nagyon maradiak. Vagy mert úgy nevelték őket, vagy valami fajta büszkeség van bennük. A lényeg, hogy bármelyik fél kezdeményezhet. Nyilván, ha a lányt észre sem veszi a srác, a lánynak /kell/ kezdenie, ha akar valamit. Másrészt ez fordítva is igaz. Tehát ez senkinek sem a dolga.

Aki pedig emiatt könnyen kaphatónak gondol, az olyan is...


Abban még, hogy odamész és beszélgetsz vele, összeismerkedtek, abban nincs semmi erkölcstelen vagy könnyűvérűség, ezt még az atom-prűd konzervatívok is elismerhetik. Aztán a többi kialakul.

Én férfiként, ha eléggé jól összeismerkedtem valakivel, akkor előbb-utóbb közlöm vele a szándékom. DE akármennyire tetsszen is valaki, csak úgy közvetlenül nem fogom leszólítani ilyen szándékkal. Ergo ha egy lány tőlem akar valamit, adhat akármilyen jeleket, ha nem ismerem, sosem fogok kezdeményezni, tetsszen akármennyire is. Csak olyannál tenném, akit már megismertem.


A lényeg az, hogy nem lehet általánosítani! Mindenki másként vélekedik ezzel. De jó ha tudod, hogy semmi rossz nincs abban, ha egy lány kezd. Ennyi. Pont. Aki mást állít, hazudik.


Ha a férfi bátor és tud/akar, kezdjen. De ha nem olyan bátor vagy nem az a fajta, akkor nem biztos, hogy fog és egyáltalán nem biztos, hogy a kiszemelted is úgy gondolja, hogy ez a férfi/fiú dolga.


Mindent összevetve: HA <TE> vagy az, aki kinézett magának valakit, neked kell kezdeni. Ha téged néztek ki, neki kell kezdeni. Ilyen egyszerű.


23/F

2014. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány létemre bevállaltam a kezdeményezést, mivel a srác túl szerény volt. A gátlásai idővel feloldódtak, azóta is együtt vagyunk, mindketten hálásak a bátorságomnak, hogy el mertem hívni randira. Ma már a férjem, ez 20 éve volt, akkor 17 voltam.
2014. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!