Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti értitek ezt a Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek ezt a Facebook beszélgetést?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal beszélgettem Facebookon egy kicsit, aki elvileg rám próbált hajtani

Egy falunapon történt-kajáért álltam sorban és kiszúrtam ezt a lányt, nem volt nehéz

Két barátnőjével volt, a barátnői pont háttal álltak nekem és a lány velük szembe, és láttam hogy a lány nagyon néz engem, szemeztünk szerintem, akárhányszor hátrafordultam egyre közelebb kerültek hozzám...

Úgy egy órával később üdítőért mentem és láttam hogy ez a lány folyamatosan engem néz

Nemsokkal később odajött hozzám a barátnőivel együtt (mert egyedül nem mert volna) és megkérdezte a lány hogy hívnak és bejelölt Facebookon, nem beszélgettünk sokat mert nagyon zavarba voltunk

Ask.fm en névtelenül megkérdeztem egyszer tőle hogy mi van akkor ha bejelöl egy fiút? Azt mondta azt jelenti hogy tetszik, szimpatikus neki


Na itt a beszélgetés:

Én: szia.hogyhogy bejelöltél?

Ő: szia.

tetszel :D

amúgy nem csak mert láttalak :D


Ezt nem tudom megfejteni!

Most mi van?



2014. aug. 31. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Ejtsd ezt a nőcit, ki tudja hány 100 pasinak irkált már. Felejtős, ha nem akarsz magadnak egy jó kis nemibetegséget. Az ilyennek még esze sincs, hogy gumival csinálja.
2014. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi. Tipikus olyan, aki a közértes eladót is bejelöli, ha már egyszer vásárolt ott.
2014. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, csak azért visszakozik, mert nem akar könnyű prédának tűnni és egyből a karjaidba omlani. Szégyenlős a kicsike.

Tizen éves, jól sejtem?

2014. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
A 3-asnak nincs igaza. Pont, hogy nem szégyenlős, hanem egy jó nagy k_rva!
2014. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem csak azert jelolt be h látott.
2014. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
KISLÁNY még hagyd.
2014. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég libának tűnik. Hagyd a fenébe. Találsz majd másikat.
2014. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bedobta a csalit és te majdnem ráharaptál. Ne foglalkozz vele.
2014. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcszor olyan hosszú bevezetés után 4 nyúlfarknyi és semmitmondó sor. :-)


Nem értem kérdező, miért vagy így meglepődve, legtöbb mai lány két értelmes mondatot nem tud összetenni. Tisztelet pedig jár a kivételnek, de ők elkeserítően kevesen vannak.


26/F

2014. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyilván bejössz neki (szerintem), ha egyszer mondta ask.fm-en, felesleges volt megkérdezni. Viszont a lány mindenképpen elég éretlennek tűnik, szerintem nem járnál jól vele, ha legalább érzelmi intelligenciában túlléped egy 13 éves szintjét.
2014. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!