Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok egy olyan sráccal aki helyes, okos, (elég sok pozitív jelzőt fel lehetne sorolni) de sokat politizál és kicsit "rasszista"? Mennyire zavar titeket?

Figyelt kérdés

Ismerek egy ilyen srácot,de nem tudom mit tegyek.

Nagyon jó képű,de eléggé irredenta,nacionalista.


Nagyon helyes meg minden,de mintha rasszista lenne egy kicsit. (vagy én látom rosszul)


Mit tennétek?


21 L


2010. jan. 24. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem ez a rasszizmus,hanem az amit a cigók meg a judék csinálnak.Ne bántsd emiatt.Inkább értékeld,hogy normális ember.Lehet,hogy jobban megbecsül téged,mint egy raj boxos.

19/F

2010. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Bocsátkozz vele mélyebb beszélgetésbe és máris kiderül, hogy félreérthetted-e! Nem is biztos, hogy rasszista, az, hogy más valamiről a véleménye, és ezt indokokkal alé tudja támasztani, józan fejjel, nincs semmi gond.

Az már másik kérdés, hogy hogyan illene az értékrendedbe:).

Engem spec. nem zavarna.

2010. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Rossz helyen tetted fel a kérdést, mert sajnos ezen az oldalon is eluralkodtak ezek a szélsőségesebb nézetek!


Engem zavarna, de ha értelmes a srác, mint ahogy írtad is, akkor lehet nem arról van szó, hogy csak primitív módon "rajozik". Beszélgethetnél vele a nézeteiről, esetleg vitatkozhattok is, ha nem értetek egyet vmiben. Egy vitatkozás még építő jellegű is lehet! Sok sikert!

2010. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 arc78 ***** válasza:
57%
Legalább világosan látja a dolgokat, neki legalább van véleménye a dolgokról és vállalni is meri.
2010. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha-ha, te rólam beszélsz, egy az egyben, és szintén 21 :D


Amúgy viccet félre, ilyen vagyok én is (hogy mennyire jóképű azt nem tudom magamaról eldönteni), és tapasztalatból mondom hogy ez nem nagyon jön be a csajoknak, 10-ből talán 1-2-nek. Persze én most hazabeszélek, de sztem ez csak a látszat, nekünk sem minden perc a "poltizálással" megy el. A rasszista meg sztem pozitív, legalábbis pozitívabb mintha cigány lenne.

2010. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hihetetlen! A rasszista már hogyan lehet pozitív?
2010. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán úgy, kedves utolsó, hogy szándékosan silányították szitokszóvá. Gondolkozz el, mit is jelent szó szerint, ugyanis nem fajgyűlöletet, az csak belemagyarázás
2010. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna, sőt... :)


15:41-es: Akkor én beletartozom abba a bizonyos "1-2-be". :) Kár hogy én egy ilyen fiút sem ismerek. :(

2010. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

ma 13:42


Jó látni hogy vannak ilyen lányok is mint te!

Én is csak 2 ilyen lányt ismertem eddig, mindkettő skinhead volt.

Eddig azt tapasztaltam, hogy a kérdező által leírt embereket (nemtől függetlenül!) alternatívabb helyeken lehet megtalálni, skinhead vagy rockerkocsmákban, stb.. És ez nem jelenti azt hogy mindegyik csatornatöltelék, sőt, meglepődnétek ha elmennétek 1-2 ilyen helyre. Mi is egyetemisták vagyunk haverokkal, közben meg ilyen helyeken lógunk, persze hogy a társadalom nem nagyon tud a létezésünkről.

Ja és ne felejtsétek el, hogy ez az egész egy tudatos népbutítás: a filmek, újságok által betanítják az embereket, hogy amint valakit meglátnak feketében vagy bakancsban akkor valami nagyon negatív jusson eszükbe róla. A "rasszista" és "nacionalista" szavakkal ugyanez van, az átlagember a jelentésüket sem nagyon tudja, de rögtön már valami rosszat gondol ha meghallja...mert erre lett betanítva, reflex. És emberek ezért képesek összeveszni a saját ismerőseikkel, vagy elutasítani a másik embert - mert erre tanították be. Egy rossz vicc az egész

2010. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja, 15:41-es voltam
2010. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!