Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, de zavar 1-2 dolog. Szerintetek mi lenne a helyes ezügyben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerjük egymást a sráccal, nagyon jó barátok lettünk, szinte mindent megosztunk egymással és ezt mások is észrevették körülöttünk. Egyszer ő már bevallotta, hogy többet érez, de akkor számomra még csak barát volt. Azóta vhogy én is beleszerettem és úgy érzem, vele nagyon boldog tudnék lenni. Viszont fél fejjel alacsonyabb nálam és ez nagyon zavar. Barátként oké, de ha a pasim lenne, akkor már cikinek érezném másik előtt ezt a különbséget. És emiatt nem jövök vele össze. Félek, hogy elszalasztom a boldogságom, viszont nem bírnám ki a többi ember gúnyolódását...stb. Mit gondoltok, mit tehetnék? Egyre kevésbé bírom, hogy ne mondjak el neki mindent. :(
2009. dec. 20. 17:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki. ha van egy kis esze, örökre kiábrándul belőled.
2009. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg érzel valamit iránta, nem tudom elképzelni, hogy hogy zavarhat téged egy ilyen apróság... Ha akarod, mond el neki mit gondolsz, mit érzel, de számíts rá, hogy utána nem fogja keresni a társaságod...
2009. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ha összejönnénk, nem tenne jót a kapcsolatunknak, hogy mások nevetnének rajtunk a hátunk mögött. A saját családom is állandóan ezzel cikizne. Ráadásul így is nagyon sokan irigykednek ránk és próbálnak bekeverni, amiatt hogy ilyen jóban vagyunk. Nem szeretném, ha mások megmérgeznék a kapcsolatunkat, nem bírnám ki és szerintem ő sem. :(
2009. dec. 20. 17:58
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

2. kommentelő vagyok.

Elég hihetetlen elképzelni, hogy a saját családod képes lenne téged cikizni. Inkább el sem mondom erről a véleményem... Ha valakinek nem tetszik valami, az legyen az ő baja, neked nem kéne velük foglalkozni. Semmi és senki sem tökéletes.

2009. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Én is így jártam ahogyan Te...Összejöttem a fiúval,de borzalmas volt.Ő mindig kihúzta magát én meg úgy álltam mindig,h kicsit alacsonyabbnak tűnjek.Annyira idegesített már,hogy szakítottam és jól meg is bántam.Gondolt át Kérdező!
2009. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajnos már azért is cikiztek, mikor az egyik barátomnak rövidebb volt a lába, mint nekem, és kb egymagasak voltunk. Akkor bele se gondolok ebbe... minden nap ezzel gúnyolódnának. :S
2009. dec. 20. 18:26
 7/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!*Jól meg is bántottam.
2009. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akarod mondani, hogy szerinted hagyjam és maradjunk csak barátok? Nagyon fontos nekem és inkább viselem el, hogy csak barátok vagyunk, minthogy elveszítsem. :( És igen, engem is ennyire tudna ez zavarni, mint téged. Nem tudom bírnám-e így vele.
2009. dec. 20. 18:34
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
sajnos amíg ilyen apróságokon te fennakadsz, mint a mások cikizése, addig neked nem való 1 pasi sem. Válogatni lehet, de nem kifizetődő.
2009. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
igazat mond az elottem valaszolo..gondoldmeg..es ha tenyleg szereted , szerintem ne szalaszd el .. egy eleten at banni fogod es akkor mar nem lehet visszacsinalni :) en is igy jartam ..
2009. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!