Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Hogyan közelíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és tetszik egy fiú. Kb. 2-3 hetente látjuk egymást, egy szakkör-szerűségen. Nem nagyon lehet a foglalkozásokon beszélni, de azért lenne rá alkalom, hogy 3-4 mondatos beszélgetéseket lefolytassunk :D

Próbáltam mosolygás közben ránézni, meg beszélgetni vele, eddig annyi sikerrel, hogy nem ismert fel az utcán.. xd

Akik a "szakkörön" vannak, közülük ismer 1-2 embert, inkább velük beszélget, szóval kicsit zárkózott, de egyébként állandóan poénkodik.

Nyilvánvalóan én nem jövök be neki, szerintem egyelőre semlegesnek mondana...

Arra gondoltam, valahogy el kéne érjem, hogy érdeklődjön irántam. Szerintetek? Tudtok segíteni, tanácsot adni?

Amúgy ő 18 és 17 :)



2014. okt. 19. 17:43
 1/1 anonim válasza:

Szemkontaktus

Ha több mint 5 másodpercig néz Téged, akkor az, nem véletlen. Felfigyelt Rád és érdekled őt. Innentől kezdve irányíthatod az eseményeket. Az intenzív szemkontaktus mindenképpen pozitív, bár hogy mik a szándékai Veled, az sajnos ennyiből még nem derül ki, de kalandra fel!

Apró mosoly

Sajnos ez a szakértők szerint nem sok jót jelent, ha randi vagy beszélgetés közben többször apró mosolyra fakad, amely nem indokolt a témával, akkor a szándékai nem komolyak és a legtöbb, amit várhatsz tőle, hogy elvisz az ágyáig.Felvont szemöldök

Ha egy nő érdekli a férfit, akkor automatikusan felvonja a szemöldökét, akár többször is. Ez az inger nagyon gyors, ezért figyelni kell az arcát, miközben randiztok, hogy tudd, nyert ügyed van-e nála. Az antropológusok ezt „szemöldök vakunak” hívják a villámgyorsasága miatt.


Ha megérinti az övét vagy a nadrágzsebét

Ha többször igazgatja az övét vagy az első zsebébe teszi a kezét, akkor felizgatod őt és mozdulataival akár öntudatlanul is, szeretné felhívni a figyelmed az alsó tájékára.


Terpeszállás

A legtöbb pasi, ha tűzbe hozza őt egy nő, nagy terpeszben áll. Ez egy szintén öntudatlan biológiai folyamat, így sokszor észre sem veszik.


Térdek

Ha egy férfi úgy ül, hogy a térdei egymás felé néznek, akkor bizonytalan önmagában. Ha megvan a szemkontaktus, akkor bizonyára felkeltetted az érdeklődését, de szükség van még egy kis pluszra ahhoz, hogy megtegye a kellő lépéseket.


Száj

Ha úgy mosolyog, hogy a fölső ajkát felhúzza, és jól láthatóvá válnak a fogai, akkor szándékai egyelőre nem komolyak, csak kalandozik. Persze ez nem azt jelenti, hogy Te ezen nem tudsz változtatni.

Valamint ha zárt szájjal ördögi mosoly lesz arcán, eközben pedig vagy jobbra, vagy balra húzza fel a száját, akkor egy igazi szívtipróval állsz szemben. Nagy igényei vannak és nehéz őt ténylegesen becserkészni, de sosem lehet tudni, lehet, hogy pont Téged keres!

2014. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!