Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de sajnos nem merek lépni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány mint említettem, aki nagyon tetszik nekem, de nem tudom, hogy mondjam el neki.

Egy iskolába járunk, eddig csak látásból ismertem, de most már belülről is, és nagyon kedves :)

Egy évvel idősebb nálam, én 15 vagyok, értelem szerűen ő 16.

Nem merek lépni, komoly kapcsolatom még nem volt, nem vagyok ilyen, mint a mai tinik,hogy tele vagyok önbizalommal, és körberajonganak a csajok.

:)



2014. okt. 20. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha félsz az élettől sosem élsz majd igazán. Barátkozz össze vele első lépésként, utána mondd el mit érzel.
2014. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy még saját magammal sem barátkoztam meg... Van egy célom, és amíg azt nem érem el, úgy érzem nem önmagam vagyok. Sajnos 2 éve minimum ez van, és nagyon rossz. Tudom is ugye, hogy mi a gond, de nem tudok rajta változtatni..
2014. okt. 20. 19:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy másoknak se tetszem, ezért nagyon nem is merek beszélgetni, főleg nem lányokkal, innen adódik ugyebár a problémám is.. Nem tudom, hogyan tudnék kibékülni magammal...
2014. okt. 20. 19:47
 4/4 anonim válasza:
tudom mit érzel :/ hasonló gondokkal küzdök :( én sem vagyok megbarátkozva önmagammal...nekem a barátom segített és adott önbizalmat :) nincs veszíteni valód :) tudom könnyen mondom én innen a távolból, de higgy nekem :) menj oda hozzá és ne érdekeljen semmi és senki :) egyszer ne gondolkozz és hajrá :) hidd el menni fog :) csak ne gondolkozz túl sokat mert különben túlkomplikálod a dolgokat csak cselekedj!
2014. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!