Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsö találkozáson mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö találkozáson mit kellene csinálnom a lánnyal? Szóval puszi, csók?

Figyelt kérdés
Már elvileg járunk mert neten beszéltünk de nemtudom mitkéne csinálnom
2008. aug. 12. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre a találkozásnál inkább csak puszit adj az arcára, aztán a beszélgetés folyamán ha látod rajta, hogy kedvel, akkor meg is csókolhatod. Szerintem ne kezd csókkal, csak ha ő nem mondja, hogy "csókot nem is kapok?" :-)
2008. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se csókkal kezd! Inkább had alakuljon az este magától, kézfogás, bókok, nevetés, virág! és ha jól érzitek magatokat esetleg csók is
2008. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se csókkal kezdj. ha igazán szerelmes vagy, akkor érezni fogod hogy mikor kell azt csinálni :) bár szerintem azt megkérdezni hogy "mikor smárolhatlak le" az ciki megkérdezni, szerintem úgy csináld hogy szájrapuszit úgy adj hogy picit nyisd ki a szádat, ne nagyon, csakhogy ő érezze, ésha ő is kinyitotta akkor mehet a csók is :)
2008. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy jön... forgatókönyvet nem lehet írni. Tök mind1 mit tervezel, úgyeem úgy jön össze.
2008. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neten megbeszélni, hogy jártok az szép...
2008. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég, ha beszélgettek...mi is úgy voltunk, h járunk és csak utánna randiztunk egyet...akkor hosszasan sétáltunk egymás mellett mégcsak nem is fogtuk meg egymás kezét...a végén volt 2 romantikus szájrapuszi, amit nem lehet elfelejteni...sztem, az elején ne mássz rá annyira...

Sok sikert...

2008. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!