Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én ezt nem értem. Most csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. Most csúnyának vagy szépnek talál? L

Figyelt kérdés

Az egyik fiú, akivel mostanában nagyon sokat beszélek, elég sokszor mondja, hogy csúny vagyok. Én se tartom valami szépnek magam, ez az igaz. De amikor interneten keresztül beszélgetünk, néha mondja, hogy kapcsoljam be a webkamerámat, hogy lásson.

Ma amikor beszélgettünk telefonon, elkezdi énekelni, hogy "Szépike..." (a pontok helyén a nevem van). Mit jelenthet ez szerintetek?



2014. okt. 24. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy szépnek tart, és csunyának is.
2014. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem terhes vagy!
2014. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kuldj egy kepet az arcodrol es meg tudom mondani. Szerintem bejossz neki.
2014. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak egyszerűen piszkál azzal hogy énekel :D
2014. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Szépike Évike"
2014. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az hogy csúnya vagy de neki mégis tetszel :D
2014. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi nem mondja azt egy nőnek-nőre hogy csùnya.Haggyad a gyereket a francba.Látszik hogy milyen világban élünk ...
2014. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
hm. a szépikés dalocska annyit jelenthet hogy gúnyolódik rajtad és igazából csúnyának tart, de a webkamos dolog meg ez hogy ezzel piszkál a fiús ismereteim alapján annyit tesz hogy tetszel neki és szépnek tart, ezért gúnyolódik :D a fiúk furák
2014. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy lány akit, csúnyaságnak hívok, pedig nem az. Cssk viccelek vele. Mondjuk nem akarnék járni vele, de a személyisége miatt... :)
2014. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!