Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol talál egy normális srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talál egy normális srác magának barátnőt?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, nem nagyon szeretek szórakozóhelyekre járni, nem iszom részegre magam minden hétvégén ahogy a legtöbb korombeli fiatal, nem cigizek, n drogozok, ezért már nem is vagyok "menő". Viszont szeretek utazgatni, új dolgokat felfedezni, filmezni, olvasgatni. Kérdem én hol talál egy hozzám hasonló fiatal srác barátnőt, vagy manapság már minden lány ezekre a "menő" fiúkra bukik?

2014. szept. 11. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én is ilyen vagyok, túl sok van belőlünk. Nem leszünk inkább búzák?
2014. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Buford Tannen ***** válasza:
Kérdésed a leírásod utolsó két sorába meg is van válaszolva.
2014. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi, de nem, inkább életem végéig egyedül maradnék, minthogy az legyek xD
2014. szept. 11. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt rengeteg hasonló srác panaszkodik, hogy nincs szerencséje a lányoknál. Én lány vagyok, de hasonló, mint ti. És nekem is problémás a parkeresés. Főként, mivel akik hozzám hasonlóak, általában külsőre nem vonzanak és marad a barátság. :D
2014. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
ez a mai tucat világ velejárója, vissza kéne menni 20 éve az időben, biztos, hogy nem volt ilyen... mindenki megtalálta a maga párját, most meg már nincsenek határok 15-16 évesek b.-nak sz.opnak a legjobban, cigiznek, isznak drogoznak... elfajult egy világ kezd ez lenni, a normális embereknek nincs életterük, valóban
2014. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem azon kívül, hogy kicsit véonyabb vagyok az átlagosnál nincs semmi gond a külsőmmel, bár igaz nem tudom neked mi jön be :D


5. egyetértek veled, sokszor az utcán sétálva mikor végignézek a mai tizenéveseken felmerül bennem h akaroke valaha is gyereket majd, ha ő is ilyen lesz mint ezek.

2014. szept. 11. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és nem bukok ezekre a "menő" fiúkra. Sőt! Taszítanak. Talán azért, mert én sem vagyok ilyen. :) Nekem csak egy tanácsom van: Legyél egyedi! A normális unalmas. (Legalábbis az én szememben) Legyen egyedi a zenei ízlésed, vagy az öltözködésed, vagy a gondolkodásmódod. És mivel ember más, ezért benned is biztos van vmi, ami más mint a normális. A lényeg, hogy ne szégyenkezz azért mert más vagy. Szerintem egy srácot ez tesz vonzóvá.
2014. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg nem itt fogsz találni. Egyébként én különcnek mondanám magam- a mai trendek taszítanak, és életemben kb 1szer voltam szórakozó helyen (szalagavató after), nem is cigizem, drogra még álmomban se gondolnék... (De nekem még más bajaim is vannak.) Az a lényeg, hogy legyen önbizalmad és hasonló érdeklődésű körű lányt keress, szerintem legalábbis.
2014. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!