Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek egy olyan fiúról, akinek a facebookján csak és kizárólag profi fotós által készített képek vannak fent?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Sznob.
2014. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felőlem legyenek, engem nem zavar.
2014. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van 💰💵💴💶💷💸💱💲
2014. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, boccs hogy belemászok a kérdésedbe, de én nem szeretem ha egy embernek csak profi képek vannak kitéve, mert az első találkozásnál ez rettenetes csalódást tud okozni.
2014. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb mint a koszos tükörbe pózolos kis divat b*zik, legalább megadja a módját.

Bár függ attól is, hogy milyenek azok a képek, és mennyi van.

2014. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínüleg modell vagy az akar lenni, és a fäszúk egyben portfólió is. Szíve joga, én is reklámozom az én megélhetésemet.


Ha valaki rusnya az látszik ám a profi fotón is...

2014. okt. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be az ilyen pasi. Lehet, hogy jól néz ki, de jobban szeretem, ha olyan képeket tesz fel a srác, amin a barátaival van, bulizik, stb.. tehát amikről betekintést nyerhetek az életébe. A profi fotók olyan kimértek. Valóban utalhat a sznobságra és az egoizmusra is.
2014. okt. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem sok fiút vonz az ilyesmi, hogy stúdióban pózolgasson, meg stb. akit mégis az tapasztalataim szerint általában nagyon beképzelt és metroszexuális. fiúknál számomra sokkal vonzóbb ha egyszerű hétköznapi képek vannak fönt fb-on, nem mesterkélt beállított képek.
2014. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!