Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik barátom bemutatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adamway456 kérdése:

Az egyik barátom bemutatott egy lánynak, első látásra belé estem azóta 2x találkoztunk de félek ráírni nem vagyok benne biztos, hogy belém van esve, azt hiszem mindíg hogy, idegesítő vagyok a számára. Elég kemény csaj, nem érzelmes hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tuti hogy nincs beléd esve
2014. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csokonai Vitéz Mihály mondá vala:


"Főldiekkel játszó

Égi tűnemény,

Istenségnek látszó

Csalfa, vak Remény!"

2014. okt. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bad News: Szenvedni fogsz de most felejts el hogy megrövidítsd ezt folyamatot.
2014. okt. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tomi54321 válasza:
Írj rá csak szimplán...próbálj témát felhozni és ha már beszélgettek egy 20-30 perce írj ennyit: "Lenne kedved elmenni valahova?Jobb lenne élőben beszélgetni.:)" ha elutasít legalább nem pazarolsz rá több időt ha meg nem akkor valószínűleg van nála esélyed.:)
2014. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És erre, hogy következtettél?
2014. okt. 27. 00:25
 6/13 A kérdező kommentje:
ezen a héten csütörtökön hívtam el nem tudom hogy randinak lehet e nevezni. amikor találkoztunk először egy puszit adott aztán elmentünk sétálni a puszit azt hogy értsem???
2014. okt. 27. 00:34
 7/13 Tomi54321 válasza:
Hát ember ha már elment veled találkozni akkor miért ne lenne esélyed?Vidd el moziba.
2014. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha idegesítő lennél számára, akkor nem ment volna el veled találkozni. Ne idegeskedj ennyit, csak lazán! ;-)
2014. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
oké köszi megpróbálok laza lenni de így nézegettem más kérdésekben kb mindenki ölelgeti, puszilgatja a lányt már az 1.randin de ezt én nem tudom elképzelni... mit gondolna rólam ha nem tetszene ez neki???
2014. okt. 27. 22:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed, hogy nem ölelgeted meg puszilgatod mindjárt az első randin, nekem biztos nem jönne be, pláne ha még alig ismerem. Azért nyúlnak lenni sem kell :-)
2014. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!