Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én egy 13 éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 13 éves lány vagyok. Nekem van egy barátom akit szeretek, de nem divatból akarok vele csókolózni. Szerintetek nem korai?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm akivel elég sokat beszélünk a fiúkról. Rajtunk kívül már mindeki smárolt. Csak mi nem.Nekem van egy barátom akit szertek,de nem divatból akarok vele csókolózni. Szerintetek nem korai?

Amúgy ő bisztos akar,meg énis de még nem mondta ,meg semmi. Eddig csak szájra puszi volt.


2009. ápr. 24. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Azt csak te tudhatod, hogy korai-e. Attól függ, hogy milyen a kapcsolatotok. De hidd el, ha el jön az ideje, érezni fogod. Sokan mondják, azt, hogy az a jobb, ha a fiú kezd.

Amúgy még én sem smároltam, de mindenki ezt mondta nekem.

2009. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
94%

A csók szerintem nem korai, én is 13 évesen csókolóztam először, most 30 vagyok:-)

A lényeg, hogy maradj ennél a lépcsőfoknál még jó pár évig, ne menj tovább.

2009. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oké köszi =) Semmi estre sem szertnék többet =)
2009. ápr. 24. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Én is 13 voltam az első "szájrapuszinál", most nemsokára 16 leszek és még nem smároltam.

Sztem ebben a korban nagyon jól gondold, meg h kinek adod oda magad akár egy csókra...vagy másra, érted... nehogy később megbánd, de sztem a fiúnak kéne kezdeményeznie... mert ha meg te, akkor esetleg később szakításnál azt fogja terjeszteni h te másztál rá.

2009. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen szerintem még bőven ráérsz ilyenekkel foglalkozni, jól teszed, hogy ennél maradsz. Nem kell az ilyen dolgokat siettetni, jön majd minden magától!!! :)
2009. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

jaj de aranyos vagy nem gondoltam volna hogy fogok ilyen kérdést olvasni, eddig csak olyat olvastam hogy 13 évesen nem szexeltem/csókolóztam, ez ciki?


Csatlakozom az előttem szólókhoz akkor csináld amikor te úgy érzed hogy akarod, ne hagyd hogy rávegyenek valami baromság matt

2009. ápr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Az én véleményem merőben eltér a többiekétől! Szerintem még nagyon fiatal vagy! Korban nem, de felfogásban mindenképp! (ez nem sértés) Azt, hogy csókolózol a barátoddal, nem divatból teszed. Egy kapcsolatban ez tök alap. A szex nem, mert ahhoz fiatal vagy nagyon, de a csók szerintem alap! És mi az, hogy a fiúnak kell kezdeményezni. Hölgyeim és uraim ez a 21. század! Itt már nem számít, ki kezdeményez. A végeredmény a fontos nem?
2009. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos kérdés! Örülök, hogy vannak még ilyen 13évesek is!

Szerintem is csak akkor menj tovább, ha úgy érzed, hogy te is akarod azt a csókot!

Azzal meg ne törődj, hogy mások már smárolnak ilyen idősen... Korai még szerintem is.

2009. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem korai!

Én 12 évesen csókolóztam elsőnek!

Van egy ismerősöm/haverom már 10 évesen csókolózott!

szal..egyáltalán nem korai!

2009. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Amikor ugy érzed készen álsz:)

Vagy beszéld meg ezt a srácal:)Ő segithet:):P

én 11 voltam:)

L/14

2009. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!