Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ehhez mit szóltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam itt valakinek milyen "szerencsétlen" randija volt, és eszembe jutott az enyém is.Gondoltam leírom nektek kicsit hosszú de megéri elolvasni akkor elég kínos volt most már csak nevetek rajta :)


Egyszer összejöttem egy sráccal, akit már előtte ismertem, tetszett is.

Elhívott randira, én természetesen nem mondhattam nemet...

Vettem egy méregdrága hófehér nadrágot és egy csini topot, szépen kifestettem magam, hosszú hajam belőve - elégedett voltam na! :D

Erre 20 percet késett, az volt megbeszélve, hogy a házunkhoz jön értem. Hallom ám, hogy hatalmas motorzúgás... Reméltem, hogy nem ő jött MOTORRAL! De bizony!

Kimentem és kérdeztem tőle, hogy most akkor mi legyen, mert én nem szeretnék farmerban randizni, miatta öltöztem ki. Erre ő: ne is öltözzek át, átmegyünk hozzájuk (kb. 15 km-re lakott), elhozzuk az autót és addig nem lesz baja a ruhámnak - egyébként nagyon csini vagyok! Ok - mondom, reméljük így lesz!

Kb. 5 km.-t tettünk meg olyan 120-al, amikor kirongyolt egy fácán, elkerülhetetlen volt, elütöttük, szerencsére nem estünk el. A fácán viszont cafatokban repült tovább ránk... A nadrágom, a felsőm és mindenem tiszta vér, toll és hús volt, azt hittem idegbajt kapok és menten elhányom magam! :SS

Mindegy mostmár, nem fordulunk vissza, odaérünk hozzájuk, segít letakarítani, aztán hazavisz... Ekkorra a sminkem is szétkente a sisak természetesen!

Oda is értünk, mondta, hogy betolja a motort a garázsba, várjak egy percet. Állok az udvaron, egyszer csak egy hatalmas dobermann sündörög elő és nagyon szimatol! Én nem félek a kutyáktól, de az a lehajtott fej és szúrós tekintet... Odajött a kutya és elkezdte nyalogatni a cipőmről a néhai fácánt, illetve szimatolja a nadrágom és szedegeti a cafrangokat. Azt hittem sikoltozni kezdek, örökkévalóságnak tűnt, mire a srác előkerült, mert még "gyorsan a nagyját leszedte a motorról".

Bementünk a házba, egyből felajánlotta gyanúsan csillogó szemmel, hogy le is tusolhatok, hát nem volt kedvem, kimentettem magam, hogy azután ugyanezt a ruhát kellene úgy is felvennem, szóval felesleges!

Ő letusolt, majd közölte, nem tudunk még elindulni haza, mert a szülei vannak a kocsival és nem jöttek még haza... Mondom ez nem lehet igaz!!!

Kb. két órát kellett ácsorognom a szobájában a tv előtt, mert a koszos cuccom miatt voltam olyan rendes, hogy nem ültem az ágyára, mire a szülei hazajöttek. Azt hittem rosszul leszek már, tényleg a sírás határán álltam.

Éppen megörültem, hogy indulhatunk, mikor az anyukája egy reklámszatyorral a kezében utánunk szaladt, hogy tegyem már magam alá, ne dzsuvázzam össze a kocsit... A vérnyomásom az egekbe szaladt, nem volt elég ez is, még egy megaláztatás!

Hazáig nem szóltam egy szót sem, de elég beszédes volt a fenekem alatt a reklámszatyor zizergése.

Nem randiztam vele többé, nem is volt kár érte, mint utólag kiderült még mindig elég "jóban" van az exével.

Szóval ezt a fácánt égi jelnek tekintettem aki magát feláldozva megmentett a pasitól. :D



2014. okt. 28. 17:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és még egy melegítőt vagy rossz régi pólót se ajánlott fel :D igazi lovag volt :)
2014. okt. 28. 17:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Kur.va jó :D
2014. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó sztorik, tényleg viccesek, ám nem tudok együtt érezni veletek.

Mindketten a tipikus felszínes viselkedés iskolapéldái vagytok. :)

2014. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Jaguar_Warrior!


Kifejtenéd ezt nekem bővebben, miért voltam felszines? :)

2014. okt. 28. 17:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Basszus ilyen nincs.


A jaguár meg hülye, ne foglalkozz vele, itt senki sem veszi komolyan.

2014. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a csávó gyökér volt, az lett volna a normális ha hazabisz.
2014. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Köteles Virág válasza:
irj még ilyeneket! olyan jót sírtam XD
2014. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, azért mert mindketten a tuti cuccaitokkal akartátok lenyűgözni a másikat.

Lásd az egész "randin" semmit nem csináltatok, kíváncsi vagyok mennyit beszélgettetek abban a két órában, de a helyzetet elnézve nem sokat.


5-ös, talán ismersz itt mindenkit, hogy ilyen kijelentéseket tegyél?

2014. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaguár azért lenne felszines valaki mert a randira szépen csinosan felöltözik? :O

Ezek szerint te úgy olyan toprongyosan otthoni kinyúlt pólókban jársz randizni mert ha szépen feltöltöznél hogy jó benyomást kelts akkor "felszínes" vagy?


Szerintem azért írta le hogy milyen ruhát vett fel hogy jobban el tudjuk képzelni hogy a fehér ruhán épp hogy nézhet ki egy ilyen "baleset"

2014. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

"Vettem egy méregdrága hófehér nadrágot"


A toprongyos és az átlagos öltözet nem teljesen ugyanazt jelenti. Én is azokat a pólókat szoktam felvenni amik jól állnak még akkor is, ha a boltba megyek, de amúgy nem érdekelne milyen ruha van a másikon egy randin, ha jól áll rajta.

2014. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!