Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig azt mondják itt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azt mondják itt, hogy az emberen megérezni az önbizalomhiányt, vagy a keserűséget, és általában ez a probléma, ha valaki régóta keres, és nem jön össze neki. Na akkor ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Őszintén elmeséltem a problémáim egy lányismerősömnek, hogy mennyire magam alatt vagyok jó ideje, hogy hiába teszek akármit, nem jutok előrébb.. Mire azt reagálta, hogy "hát ez annyira fura, ezeket soha nem gondoltam volna rólad".

Szóval akkor mi is a probléma? Mert ezek szerint rohadtul nem látszik rajtam egyik sem, amit itt mindig felhoztok jokerként.


2013. jan. 2. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mindig. Van, aki tényleg nagyon jól tudja palástolni, de a többségen azért észrevehető. Te valószínűleg az előbbi kategóriába tartozol, vagy az ismerősöd nem elég jó emberismerő.
2013. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha egy csajt elragad a külső, a srác belsőjét észre sem veszi.

lehet annak akármilyen gondja, voltaképp nem a srácot akarja megismerni, csak olyan helyes (ilyen csajokat lehet simán kihasználni)

2013. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan látszik, de egyszerűen láthatatlan vagy a nők számára, ha nincs önbizalmad.
2013. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De erről beszélek, hogy rólam úgy tűnik, mintha lenne önbizalmam.
2013. jan. 2. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen tapasztalat. Valószínűleg szabályt erősítő kivétel vagy.
2013. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hidd már el, hogy a csaj a vak, kiismerni egy pasit! nem te vagy az ász, a csaj a pancser!
2013. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon egyszeru a helyzet. Az ismerosod nem latta, amint beprobalkoztal egy csajnal es kudarcot vallottal. Lehetsz a legnagyobb kiraly tarsasagban, ha inadba szall a batorsagod amikor hoditani probalnal...
2013. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hallod, rólam kb mindenki azt hiszi, hogy csomó csajom volt, meg hogy tök határozott, magabiztos vagyok. Amíg el nem mondom, hogy évek óta nem volt nőm, amit kb el se akar hinni senki. Viszont ennek ellenére ja, igencsak nehezemre esik párt találni.
2013. jan. 2. 20:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogyan probaltal eddig part keresni, hol buktad el altalaban?
2013. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a helyzet attól is függ, hogy az illető személy mennyire közeli ismerőse, illetve barátja valakinek, tehát mennyire vannak bizalmas viszonyban egymással. Ha valaki jól ismer egy embert, és tudja, hogy milyen helyzetben van és mik a problémái, akkor az egyértelmű dolog, akárhogyan is viselkedik őelőtte. Viszont idegenek előtt, illetve akiket kevésbé ismer az ember, már más a helyzet, hiszen senkire nincsen az ráírva, hogy milyen ember valójában, és hogy pontosan milyen gondjai vannak. És itt az a lényeg, hogy pontosan, tehát nem afféle hétköznapi problémákra célzok, hanem bonyolult, lelki, meg magánéleti dolgokra. Az emberek pedig nem léleklátók. El tudom pl. képzelni, hogy ha rólam megtudnák az ismerőseim, az a kevés, hogy milyen helyzetben vagyok, akkor mennyire meglepődnének. Akit nem ismer annyira az ember, annak vagy csak köszön, vagy pedig egy pár általános mondatot váltanak egymással, és így meg nem lehet valakit rendesen megismerni.
2013. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!