Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk? Hova hívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk? Hova hívjam el? Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Az interneten pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal. És elég közel is lakunk egymáshoz (kb. 5 km). Pár hete beszéltük, hogy majd őszi szünetben találkozhatnánk. Megbeszéltük, hogy holnap vagy holnapután találkozunk (Attól függ, hogy mikor ér haza.). Milyen helyre tudnám elhívni, mit tudnánk csinálni szerinted? Milyen hosszú legyen a program? Szüleimnek mit mondjak itthon, hogy hova megyek? (Nem akarom nekik elárulni, hogy egy lánnyal találkozok, mert aggódnának, mivel interneten ismertem meg + amíg nem komoly nem akarom elmondani...elég kíváncsiak... és akkor elég ciki helyzetbe tudnak hozni :S :D )

Ja és hogy tudnám kideríteni, hogy bejövök-e neki? Ja és azt se tudom, hogy van-e barátja. De valószínűleg nincs, mert egy olyan oldalon ismerkedtünk össze...

A lány 18 éves, én pedig 17 éves vagyok.

:)

Kérlek írjátok le privibe a véleményeteket, tanácsotokat. Előre is köszi! :)



2014. okt. 29. 14:47
 1/3 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Menjetek kávézni, ott lehet beszélgetni :D
2014. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd cukrászdába, szerintem egy déltől való program elég, és mind a ketten sötétedés előtt érjetek haza, mondd a szüleidnek, hogy haveroddal találkozol.
2014. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztunk mégsem (üziben leírom, ha érdekel, hogy miért). Érdemes még foglalkoznom vele? :/
2014. nov. 7. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!