Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ez mi? Többet érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Többet érzek barátságnál, de szerelmet, szenvedélyt nem tudnék elképzelni. Elveszteni sem szeretném Őt.

Figyelt kérdés

Pár éve ismerem, csak pár hónapja kezdtünk el beszélgetni, leginkább facebookon, egy városban élünk, párszor össze is futottunk. 4 évvel idősebb nálam, nagyon rendes, vicces srác. Az utóbbi 2-3 hétben találkoztunk úgy "komolyabban". (3x-4x) Nagyon jól éreztem magam vele, rengeteget nevettünk, el tudtam engedni magam, mellette önmagam lehettem. Sok ölelés volt, jól esett. :)

Egy-két csók is elcsattant. De valahogy nem éreztem azt, amit kéne, a szenvedélyt..a bizsergést (pl. amit exeimnél első csókoknál tapasztaltam). Kellemes volt, de nem több. Az utolsó találkozásnál lezártam ezt a dolgot kettőnk közt. Egyszerűen nem tudom mit tudnék iránta érezni. Mert nem kívánom..amúgy most mióta"befejeztük", hiányzik a vele töltött idő, a nevetések..de nem a csók. Csak hogy vele legyek. Tudom, hogy Ő többet akar(t), barátságot nem erőltettem.

Nem tudom eldönteni, higy ez mi akar lenni? Nem akarok "sima" barátja lenni, de kapcsolatot főleg nem szeretnék.

Remélem értitek. Mi lehet ez az érzés?

Köszi előre a válaszokat...bocsánat, ha zavaros.

L



2014. okt. 29. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem te egy nagyon jó fiú barátot látsz bennem. Velem is volt ilyen.
2014. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másik 78%-os vagyok. :D Szerintem meg kéne ezt beszélned vele, ha már szakítottatok és eltelt pár hét, netán hónap, akkor lehet ő is lezárta magában a lelki részét. Elképzelhető hogy benne lennétek ugyanabban, és szívesen lefeküdne veled, vagy ott lenne barátság + extrákra. Ritka olyan fiút találni aki mellett önmagad lehetsz, akivel tényleg megvan az összhang.


Egyébként érdekes sztorinak tűnik, ha gondolod küldj privát levelet és másra is válaszolok, hátha másként látunk még pár dolgot és tudok segíteni. 22l

2014. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
keress 1 másik pasit.
2014. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is igy van, csak én vagyok a pasi :) ha mi nem tudjuk, te sem tudhatod. Kiváncsi vagyok, milesz a vége - de ez most véletlenül nem olyan dolog, hogy "átbillen" egy kis lökésre? Majd ha látod mással kézben, akkor majd rájössz
2014. nov. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!