Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok 2 csajba mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok 2 csajba mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok 2 csajba,osztálytársaim és úgy gondolom könnyű az esetem mert legjobb barátnők,hajat,stílust és mindent megpróbáltam megtenni csak hogy elcsábíthassam őket!

Szünetekbe néha odamegyek hozzájuk amit ők szeretnek,szóval úgy látom jól megvannak velem,bírnak

Az egyikkel 2 éve szenvedek aásikkal csak 1,feltűnősködök,nevettetem őket és néha megpróbálom tudatni velük hogy szeretem őket,és az jó hír gogy tavaly Decemberbe mindketten bevallották hogy szeretnek?De ma már állítólag ez sajnos nem igaz

Tanács?

13/fiú


2014. okt. 30. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz kettôbe szerelmes. Max megdugnád.
2014. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha egyszerre két embert szeretsz, akkor azt válaszd, akibe utóbb szerettél bele, hiszen az nem történt volna meg ha az előbbiben minden megvan, ami neked kell.
2014. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:nem rossz csajok azért ;)

2.válaszoló:lehet igazadvan,sőt tuti,de így hogy BFF-ek nehéz lenne leszállnom a másikról :(

2014. okt. 30. 01:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, 13 évesen én még fakarddal hadonásztam.
2014. okt. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!