Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy már foglalt csajba. Még egyszer sem randiztam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok több mint egy éve egy csajba. A csajnak szinte mindig van pasija. Ráadásul van kor különbség is: fiatalabb vagyok 1 évvel. Még egyszer sem randiztam ezért nem tudom hogy szedjem fel. Nagyon szeretném hogy járjunk ezért tanácstalan vagyok. Vannak közös ismerőseink de valamiért még nekik sem merem elmondani. Van közös vonásunk is hisz egy sporttáborban ismertem meg.


(12/F)



2012. aug. 9. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapszabály: meglévő kapcsolatba direkt nem rondítunk bele!!!

Légy jóban vele, ha egyre több időt töltötök el együtt, talán kialakul valami.

2012. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó de hogy kerüljek hozzá közelebb??? röplabdában a fiúk és a lányok külön edzésekre és külön helyre járnak és nem egy suliba járunk.
2012. aug. 9. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, tudom milyen ez, amikor 12 évesen még csak egy valaki tetszik neked az egész világon. :-) Aranyos, viszont ennyi idősen én sem mertem lépni, nem is mertem odamenni senkihez... bár különösebben nem is zavart ez a dolog. Tetszett a lány, aztán elmúlt, majd megtetszett más. Viszont 13 évesen nem hiszem, hogy olyan hú de komolyan foglalt lenne a csaj. :-)
2012. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én is ilyen helyzetbe voltam nem rég és elhívtam a lányt sétálni baráti alapon és több mint 2 órán át beszélgettünk most is van pasija de lassan legjobb barátok vagyunk és szerintem ha várok még egy kicsit lehet köztünk valami DE csak ha vége van a mostani kapcsolatának

Úgyhogy szerintem hívd el valahova sétálni

13/F

2012. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!