Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet (ha lehet)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet (ha lehet) hosszú ismerettség után vonzalmat ébreszteni?

Figyelt kérdés
Milyen szubliminális üzenetekkel, vagy kisebb gesztusokkal lehetne egy olyan csajt "meghódítani", akit már 4 éve ismerek? A menj oda és beszéljetek nem működő opció, megtörtént, és "imádok veled lenni, de egyszerűen nincs meg köztünk a kémia" választ kaptam. Általános lekoptató szöveg, tudom, viszont abban is biztos vagyok hoyg tényleg ez a helyzet, egyszerűen épp csak a szikra hiányzik. Ki lehet erőltetni, vagy hagyjam a fenébe inkább?

2014. nov. 1. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe.
2014. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel lehet, flörtöléssel, érintkezéssel, szexuális utalásokkal de én a helyedben hagynám.
2014. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, legalábbis egy jó darabig. Ritkuljanak a találkozások, szerezz önbizalmat bárhonnan, növessz tököt és aztán, ha véletlenül összefutsz vele, előfordulhat. Ez viszont legalább fél év. Ha ezeket megcsinálod és ezután sem jön össze, akkor tényleg hagyd a fenébe. Ha nem akarsz ezzel vergődni, akkor meg hagyd már most.
2014. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!