Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mert nem tudom, hogy hogyan reagálnának?

Figyelt kérdés
Szóval 17/L vagyok és még nem volt barátom (mondhatni a szüleim miatt). Az állítják, hogy nem bánják, ha van barátom, de volt hogy eljött hozzám egy srác és hááát elég furin viselkedtek (pl. de még sokat kell tanulnod!!). Most pedig valami akalul, elég komolynak látszik és el akart jönni hozzám, de próbálom halogatni, mert félek hogy bunkók lesznek vele. Ha azt mondják, hogy lehet barátom, akkor miért ilyenek?
2010. jan. 26. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem volt nekik szimpi?

Ez is emberfüggő

Exbarátnőm szülei kinem állhattak engem mert nem olyan voltam amilyennek ők akartak.

De most a párom szülei meg egyenesen imádnak

Ülj le velük beszélgetni

2010. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tiszta Jim apja az Amerikai pitéből:D
2010. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert féltenek..az én szüleim is ilyenek.Szerintem először mond el nekik,hogy lenne egy srác..s mi lenne ha bemutatnád nekik,és akkor meglátod a reakciót,ha jól fogadják a hírt,szerintem bártan felviheted a srácot,ha nem akkor meg tedd fel nekik is ezt a kérdést.A szülők már csak ilyenek...féltenek mindentől:| Csalódás..terhesség@@ meg stb.De jobb nekik is ha megismerik és jó véleményt alakítanak ki róla,mert akkor bátrabban fognak hozzáállni a dologhoz.Sok sikert
2010. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mond meg a barátodnak h ez van, lehet h bunkók lesznek faterék, de azért hívd el
2010. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Szerintem mutasd be a barátodat a szüleidnek, mondd meg neki, hogy nem biztos, hogy kedvesek lesznek vele; egyúttal kérd meg szüleidet, hogy mivel Te szereted ezt a srácot legyenek szívesek és ne bunkózzanak vele.

2010. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem ugyan ez volt mint az első hozzászólóval. Én voltam az alkoholista, bűnöző, narkós motoros. :D:D Bekaphatja a sok hülye barom:D Remélem olvassák majd:D
2010. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!