Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondhatnám el a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám el a szüleimnek, hogy leszbikus vagyok? Hogyan reagálnának rá? (15/L)

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 23:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem vagy leszbikus, csak kíváncsi. Mindenki kíváncsi. Szerintem várd meg amíg idősebb leszel, vagy ha már volt kapcsolatod lánnyal és tudod ezt mire alapozni. Addig ne borítsd ki a szüleidet ezzel. Valószínű a falnak mennének ha ezzel állnál elő 15évesen. Fiúval lefeküdtél már egyáltalán?:S
2009. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
15 évesen még fogalmad sincs arról, hogy leszbikus vagy-e vagy sem, még csak most kezdett el kialakulni az identitásod. szerintem a nők 70%-a érez szexuális vonzalmat más nők iránt, és rengetegen ki is próbálták, többek közt én is, de ne félj ettől még nem leszel leszbikus. majd ha 20 évesen is így gondolod, akkor ráérsz elmondani nekik.
2009. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem te nem vagy leszbikus, már csak a korodva nézve állapítottam meg. Mikor annyi idős voltam, mint te, egy időben engem is a csajok érdekeltek, pedig én is lány vagyok. Ez mind azért volt velem meg most veled is, mert dúlnak benned a hormonok. Van jelenleg csajod? Vagy csak néha fantáziálsz arról, hogy lányokkal szexelsz? Mert ha az első kérdésre nemmel tudsz válaszolni, akkor hidd el, 2-3 év múlva már nem így fogod látni;)
2009. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy "mondtam el" nekik, hogy kissé homi vagyok, hogy elkezdtem előttük smacizni az akkori pasimmal...

Igaz anyám megpróbált megkéselni, apu pedig nem szól hozzám azóta, de anyámmal már egész jól kijövünk egymással.

2009. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
23:31nek? ne haragudj, de milyen szülő az aki ezért nem szól hozzá a gyerekéhez?:S:S jó tuti szarul esik neki de ez... öcsém is meleg(17éves) és semmi gond nincs ezzel, ugyan úgy szeretik..
2009. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
lehet öcséd nem így csinálta:D
2009. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
nem, őt rajtakapták a szobájában :D
2009. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%
Mielőtt mondanál valamit a szüleidnek.Próbálj meg fiút beszerezni.Mert ha rákapsz a jó szexre és a férfitestre nem fogsz tudni leszokni róla:)
2009. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Ezvan... apám egy idióta :)
2009. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

már mér ne lennék leszbikus?

nem is ismertek..nem azt kértem hogy oktassatok ki!!

a normális válasz adóknak köszönöm!!

2009. jún. 26. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!