Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel ekesitse egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ekesitse egy ferfi magat szerintetek? Mi a legfeltunobb ruhazati/ekszer dolog amit valaha egy ferfin/fiun lattatok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha papírdobozokból készít ruhát magának. Elég feltűnő.
2014. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Egyszer láttam,egy kb. 2 méter magas srácot,rövid gatyában,bakancsban és egy 30 centis cilinderben.

Annyira vagány volt,azóta olyat akarok :D

2014. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En tudom hogy trollkodni/szorakozni lehet barmilyen kerdesen egy kis onszorakoztats celjabol :D de en tenyleg valos/realis valaszokban remenykedtem. :) (tippekben)
2014. nov. 6. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam egy 20 év körüli gyereket rugdalózóban, direkt felnőtteknek tervezve, eléggé feltűnő volt. Szó szerint mindenki rajta nevetett.
2014. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tollakkal(a pávának is bejött..)

Egyébként egy férfi legyen férfias,semmi szükség ékszerekre meg hasonlókra sztem:)

2014. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig: Magad azzal ékesíted, ha elmédet élesíted!
2014. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze a gondolat fontos es a tudatosittas. De en olyan valamire gondoltam ami az oltozekemen dobna. Erre voltam kivancsimi tetszik a holgyeknek.
2014. nov. 6. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
ferfinak egyetlen ekszer kel az pediga durvan vaskos penztarca. persze minel tob fuxot pakolsz magadra 1milas oltony meg arany vagy felarany ora meg stb annal tob liba veszi eszre szal enyibol elonyos h kivid a szeretutet.
2014. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na az LMP megint aktív volt...
2014. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegnap egyik ismerősöm kabátján sheriff csillagot láttam. :)
2014. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!