Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, és folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, és folyamatosan engem figyel Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,az ő edzése az enyém előtt van,de sokszor észrevettem,hogy engem néz. Volt olyan nem is egyszer hogy ott maradt az edzése után és akkor is folyton figyelt. Nekem is tetszik a fiú,de nem tudom hogy ezt hogy adjam a tudtára. Félek hogy rámenősnek gondolna. Próbáltam vele beszélgetni(csak úgy éppen ami jött)először sikerrel is jártam,elég sokáig beszéltünk,de mikor másodszorra kezdtem vele beszélgetni már csak egyszavas válaszokat adott és azóta igazából csak köszönőviszonyban vagyunk,de továbbra is figyel.
2014. nov. 9. 20:55
 1/1 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Célozz legalább arra hogy tetszik neked,szerintem ő neki is tetszel csak lehet te nem mutatsz erre utaló jelet,vagy nem meri megmondani,de a LEGJOBB az lesz ha kerek perec elmondod mi a helyzet nem szégyen,nincs veszíteni valód!


Tedd meg és írd meg mi lett :-) :D

2014. nov. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!