Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az jelent valamit ha egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit ha egy lany vallat hozzad erinti amikor melled ul?

Figyelt kérdés

Mert amugy nem jarunk ,nem is akkar jarni velem de megis keso esting beszelget velem ,meg mosolyog ?!?(:

Valaszokat elore is kosszi!!Iskolaban tortent meg.



2014. nov. 10. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

fiú, lány?

dugni akar...

2014. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok .Dugni ?!?Meg szep ,mar azt hittem jarni akkar velem!:ddd
2014. nov. 10. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:

:D lányok alapból egy érdekes lények soha nem lehet tudni, hogy mi mit jelent, tehát náluk a testbeszédről tanultakat dobhatjuk a kukába :D :)

amúgy húzd meg.

2014. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar veled dugni, annak jobban jelét adná!
2014. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szűk a hely a buszon. Attól, hogy barát mellett nem vágja magát heringbe még nem lesz a gyermekeid anyja.
2014. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :)vegul ugy lesz belole semmi a szokas hatalma:ddd
2014. nov. 10. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!