Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy győzzek a másik felett?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzek a másik felett? Mi adjon önbizalmat ehhez? :/

Figyelt kérdés
Van egy lany, hajtok ra meg egy masik csavo is. En hosszutavra tervezem, tenyleg szeretem a lanyt. Itt jon a problema, hogy az elso randin csunyan beegtem, konkretan nem mentem el, mert nem talaltam oda idoben. A lanytol mar bocsanatot kertem, aztmondta, megbocsajt. De azota valahogy mintha kerulne engem es max. annyibol all a nap, hogy koszon nekem. En ezt meg nem akarom. Folytatni akarom onnan, mielott elrontottam volna. Na igen, itt jon be a kepbe a masik csavo aki ugyszint hajt ra. Vele tobbet van, tobbet beszel, stb. En el akarom venni a kedvet ettol az egesztol, mert ez modszeres kinzas, ahogy latom, hogy haza kiseri a lanyt. De az, hogy szinte leri a lanyrol, legalabb is en ugy velem, hogy mintha nem akarna velem beszelni, elveszi az osszes batorsagomat, onbizalmamat. Gondolkodtam azon, hogy beszelek a csavo fejevel /gyengebb nalam/ hogy mostantol bu/zit jatszik es leszall a csajrol, de ha megtudja a lany akkor szerintem elbukom az egeszet. Szoval, mit tegyek, hogyan tovabb?
2014. nov. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézzél sok pokémont, ha ott nem tanúész meg győzni akkor sehol.
2014. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szergej55 ***** válasza:
Hidd el, ez így nem fog menni. A csajozás tipikusan olyan dolog, ami ha valakivel nem megy (lány <--> te), nem szabad erőltetni.
2014. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ezt rohadtul nem akarom.

Kuzdeni akarok erte, mert en latok benne meg eselyt csak az a csicska bezavar.

2014. nov. 12. 19:26
 4/5 snek90 válasza:
74%

"gyengébb nálam"meg majd te beszélsz vele h játszon buz/it"HAGYJUK MÁR! :D

Hát akkor te nagyon kemény gyerek lehetsz ha még oda se mersz menni a lányhoz h most lecidáz vagy sem? :D

2014. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szergej55 ***** válasza:
Sok ember tapasztalata alapján szerintem rengeteg energiát megspórolsz, ha nem állsz neki küzdeni. A nőzés nem küzdelem. Ha erre sor kerül, már régen rossz.
2014. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!