Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a csajozásba?

Figyelt kérdés

16F

Pedig nem nézek ki rosszul (ezzel nem fényezni akarom magam)

Mikor egy lány néz meg minden,szemezünk...aztán kiderül hogy nem is érdeklem

Múltkor is egy buliban voltam,egy csaj kiszúrt a tömegbe,szemeztünk sokat,forgolódott felém meg minden...aztán kiderült hogy van már olyan srác aki bejön neki

Ilyenkor mindig full összezavarodok!

Ezért nem merek sose kezdeményezni,mert biztos az is ilyen átba.szás lesz vagy mi.



2014. nov. 13. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
+1 18/F
2014. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Buford Tannen ***** válasza:
túl sokat agyalsz. amint észreveszed h néz már menj is oda
2014. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán azért, mert abból amit leírtál olyan egyszerű vagy, hogy a 100as szög hozzád képest iterált áramkör.
2014. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző jól írja. Ha úgy beszélsz, ahogy itt írsz, akkor nem csoda, hogy gyorsan elmúlik a varázs.
2014. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!