Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most vagy soha! Csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vagy soha! Csak egy dobásom van. Mit tegyen szerencsétlen férfitársatok a pozitív benyomás érdekében?

Figyelt kérdés

Egy nehéz vérű lányról van szó, aki mellesleg évfolyamtársam. Folyton elutasított, mert nem volt meg a kellő ismeretsége egy randihoz. Azt mondta beszélgessek vele órák előtt, de állandóan a barátnőjével csevegett és nem akartam őket feleslegesen zavarni. Na nem lényeg, annyira ismertem, hogy régebben együtt jöttünk haza, úgy 2-3 éve és beszélgettünk, legtöbbször az új suliról. Neten keresztül tartjuk a kapcsolatot és így tudtam meg róla valamennyit. Most kifejezetten jó kedvében volt és elhatározta, hogy szeretne velem beszélgetni. Azt is elmondta, hogyha jól érzi magát és kellemesen csalódik bennem, akkor majd nem zárja ki, hogy keresni fog, sőt 100 %. Velem viszont az a baj, hogy teljesen rágörcsöltem. Hirtelen semmi épkézláb nem jut eszembe, amiről beszélhetnék vele, pedig gyakran be nem áll a szám :)

Helyszínnek jó egyáltalán teázó vagy pizzázó? Adnátok témaötleteket. Egy kiindulópontom van az állatok és a tanulás. De mindkettő túl általános. Olyanra gondoltam, amivel egy élvezetes baráti beszélgetést el lehetne indítani és mondjuk 1 óráig el is tarthat. Van egy olyan érzésem, hogy mindent rám fog bízni.


Köszönöm ha a válasz értelmes. Természetesen a zöldből is megy.



2014. szept. 13. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meséljetek egymásnap pl a nyaratokról, hogy ki merre járt, mit csinált, kivel mi történt... ehhez a témához nagyon sok mindent lehet kapcsolni, szerintem hosszas beszélgetés is kialakulhat belőle:) Hajrá ! ;)
2014. szept. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

először is: ne alázkodj meg, ne hagyd hogy a csaj így kezeljen és neked kelljen körülugrálnod. az addig oké, hogy hódítsd meg, de szerintem ez már sok, legalábbis ahogy megfogalmaztad, annak tűnik.

legyél természetes, ne próbáld meg külön lehengerelni, de persze legyél udvarias, kedves vele (ajtót nyitsz neki stb).

te ismered a csajt, hogy hova menne szívesebben. szerintem egy családias, barátias hely (legyen kajálda,teázó, kávézó, egy nappal nyugis bár) lenne a legjobb, ami hangulatos, DE nem a romantikusságra hajaz, mert az már túl sok szerintem első találkozásra.

hobbijaitokról beszélhetnétek egymással, meg közös ismerősökkel kapcsolatban, közös élmények, akármi. filmek, könyvek, zene. ezek a szokásosak. de komolyabb eszmecserét is folytathattok, hogy megismerjétek egymás látásmódját jobban. akármiről.

ne görcsölj rá, és ne alázkodj meg, szerintem ennyi a titka. ha jó vagy neki, akkor önmagadként leszel jó, de ne próbálj szerepet játszani. :)

2014. szept. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Olyanra gondoltam, amivel egy élvezetes baráti beszélgetést el lehetne indítani"

Ezzel csak óvatosan, ha többet is szeretnél, akkor ne ragadj le a baráti beszélgetésnél.


Pizzázót szerintem inkább nap végére érdemes tartogatni, ha hosszabb időt tudtok együtt tölteni és a nap végére tényleg meg is éheztek. Teaház már sokkal jobb, lehetőleg olyan, ahol zenét is játszanak, mert így alapból 4-5 percenként egy-egy új szám adja magát mint szóba hozható téma, mennyire tetszik neked, vagy X helyre utazva mindig ez ment a rádióban, érted. Persze ne minden számnál süsd el, de 1-2x máris közelebb vagy a folyamatos beszélgetéshez.


Azt mondod, interneten tartjátok a kapcsolatot. Már egészen kevés sorból is tudsz találni olyat, amire rákérdezhetsz majd, mondván "Mikor azt írtad, történt azóta fejlemény? Vagy hogy értetted azt a múltkorit?". Másik, ha úgy érzed kezdesz kifogyóban lenni, válts és beszéltesd őt. Ezzel egyrészt biztosan nem hagyod unatkozni és rád fog figyelni, másrészt ő maga hozhat fel új témákat.


De nem csak az számít, miről beszéltek, hanem az is, közben mennyire tudod elbűvölni.

Ha igazán érzed az ízét, akkor a harmadik világ agrárpolitikájának negyedéves statisztikájáról is tudsz úgy duruzsolni neki, amitől egyre közelebb csúszik majd hozzád.


És mindez nem ennyire mechanikus, nem technika kérdése.

Ha el tudsz lazulni, gond sem lesz, nyugi. Sok szerencsét!


26/F

2014. szept. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

full kontrollt gyakorol a csaj.

amíg ez így marad,addig nem fogod megkapni semmilyen szinten sem.

szóval amit tanácsolni tudok az annyi,hogy semmilyen szinten se akarj megfelelni neki,mert pont ezt várja el.

mondj neki ellent,szívd a vérét és soha ne mentegetőzz.

ha bekérdez valamit,akkor kérdezz vissza,ne hagyd hogy ő irányítson.

aztán ha leesett neki,hogy téged nem uralhat után elkezdhettek akár rendesen beszélgetni is,de erről a magas lóról le kell szállítani ha dugást akarsz.


de hogy ne csak a hibáidat írjam-

az,hogy az ilyen szintű balfa-szoskodásod és kontroll átadásaid mellett is belement a randiba,azt mutatja,hogy azért van érdeklődése rendesen irányodba.

2014. szept. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 viktorvarga ***** válasza:
100%
Onnan indulj ki hogy a nőket nem érdekli h mi történt veled..Legjobb hacsak kérdezgeted..Az is mindegy hova hivod el,ha kellenél neki már tudnád:(
2014. szept. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég érdekes a csaj hozzáállása. Amolyan "pitizzél már egy kicsit nekem, és ha bejön a dolog, talán adok egy esélyt".

Egyébként csak próbáld meg magadat adni. Arról kérdezz, ami tényleg érdekel. Kölcsönös legyen a kommunikáció, ne csak magyarázz neki és várd, hogy hallgasson meg.

Érdemes olyan helyre menni, ami alapból ad valami témát.

2014. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csak őszinte, mert igazából mindenki így gondolja, az más, hogy nem mondja ki. Kaptam egy lehetőséget úgy is, hogy látásból ismertem eddig meg pár dologból.
2014. szept. 13. 11:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzászólók már leírták a lényeges témákat. De az is jó, ha különböző történeteket meséltek egymásnak. Vagy a jövőről is beszélhettek (milyen melót szeretnétek, hol szeretnétek élni, stb.).
2014. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki segített, adtam zöldet :)
2014. szept. 13. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!