Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi egy idegen nyelven....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi egy idegen nyelven. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Fél éve költöztem Ausztriába. Van egy német srác,aki 2 hónapja udvarolgat nekem. Szinte minden nap találkozunk,de csak pár percre. Viszont elhívott randira,és iszonyúan izgulok. Bár azért már jól tudok németül,de azért mégis nehezeb más nyelven ismerkedni. Hogyha csak egy egyszerű sráccal kell beszélni,akkor órákig eldumálok bárkivel,viszont,hogyha tudom,hogy tetszem neki,és ő is nekem,akkor egyszerűen lefagyok,es nem jut eszembe semmi.Várom már nagyon,de félek,hogy az első randin kínos csend lesz,és nem tudom,hogy hogyan lazuljak egy egy kicsit.Tudom persze az általános randitémákat,mint:hobbi,háziállat,zene,család,film,sport... Ha valakinek még van ötlete,vagy valamilyen tippje,akkor azt nagyon szívesen fogadom!!!!! Segítsetek. Köszönöm

2014. nov. 13. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy Yoda mondaná, nem kell tovább tanulnod, amit tudnod kell azt már tudod. Biztos jól fog elsülni.
2014. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ettől lesz izgalmasabb az egész ..
2014. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha beáll a kínos csend, tanítsd meg magyarul. El lesztek vele egy ideig. :)
2014. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Apropó elsülés: hehehe!
2014. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-masnak igaza van, nagyon jó ötlet. Egyébként meg rengeteg témátok leszz, hiszen beszélhettek egymás országáról, az ottani szokásokról, a nyelvről, a családról, bármiről. Sokkal több téma előjöhet mint egy magyar sráccal.

Az izgulás ellen azt javaslom, gondolj arra, hogy a többi találkozón milyen jól szokott menni a német, és azzal a tudattal menj el, hogy folyékonyan beszélsz, tehát nem okozhat gondot a német.

2014. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek! Ez lesz az első ilyen randim.Nemsokára indulok! Izgulok,de úgy vagyok vele,hogy még ha rosszul is sül el(amit nem hinnék) nincs vesztenivalóm. Szurkoljatok!!
2014. nov. 14. 16:24
 7/9 anonim ***** válasza:

A szerelem minden nyelven megtalálja a maga útját! Egyet se félj, és ne görcsölj rajta. Nincs veszítenivalód, hiszen még nem a tied. Tehát bátran belevághatsz a nincstelenek vakmerőségével, lazaságával.

Majd írd meg, mi történt. Szurkolok nektek.

2014. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eszméletlen jó volt, el sem hiszem!!! Beültünk egy kávézóba,sétáltunk,meg elmentünk kajálni,de azt a 4 órát végigbeszélgettük,és egyfolytában nevettünk.Nem volt egyszer sem kínos csönd,mindig szóbakerült valami téma.A nyelvvel nem volt probléma,mindig megértettük egymást.Ez volt az egyik legjobb randi az életemben,még így is,hogy nem tud magyarul. Sokat megtudtam róla,és ő is rólam. Úgy érzem ennek még lesz folytatása. Nagyon boldog vagyok. Köszönöm a válaszokat mégegyszer!!!
2014. nov. 15. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös voltam. Örülök, hogy jól sikerült. Látod, mondtam hogy nem lesz ezzel gond.
2014. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!