Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy belém szeressen a fiú?

Figyelt kérdés

Kb. havonta láthatom, 2 hónapja láttam először. Közös óránk van, szóval nem igazán tudunk kettesben beszélgetni, de azért persze már szóltam hozzá pár szót.

Nekem nagyon tetszik, szimpatikus, viszont látom, hogy ő egy kicsit magával van elfoglalva, meg zárkózott, kissé talán nehezen megnyíló, ugyanakkor nagyszájú :D

Az a kérdésem, mit tehetnék, hogy észrevegyen, és hogy esetleg én is megtetszek neki, vagy hogy belém szeressen? Van erre valami bevált módszer?



2014. nov. 17. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha introvertált a fiú elképzelhető, hogy titokban rólad álmodozik. Neked kell kezdeményezned.
2014. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennél kicsit több infot is megadhatnál, legalább annyit mondjuk, hogy milyen suli :D Mert azért nem mindegy, hogy gimi elsős vagy vagy mondjuk már egyetem msc képzéséről beszélünk
2014. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De amúgy ha jobb vagy valamiből, mondjuk felajánlhatnád neki, hogy segítesz neki főleg ha gyengébb suliból jött vagy bármi miatt előnyöd van vmi közös tárgyatokból, vagy ha nagyvárosban mondjuk Pesten tanultok és utsó órátok közös csak menj arrafelé amerre ő és majd dumáltok közbe főleg ha csak ketten vagytok az út egy részén.
2014. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!