Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tényleg én mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én mondjam el neki, hogy hogy legyen az első csók? Hogyan vezessem rá, hogy kicsit érzékibb legyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki már 2 hónapja udvarol nekem. Egy suliba járunk,így minden nap találkozunk.Mindig meg akar csókolni,de még nem hagytam neki.Első randin sem. Másodikon sem. Már többször megjegyezte,hogy nem tudja meddig kell még várnia a dologra.Valamilyen szinten igaza van,mert már régóta várVan egy srác,aki már 2 hónapja udvarol nekem. Egy suliba járunk,így minden nap találkozunk.Mindig meg akar csókolni,de még nem hagytam neki.Első randin sem. Másodikon sem. Már többször megjegyezte,hogy nem tudja meddig kell még várnia a dologra.Valamilyen szinten igaza van,mert már régóta vár rám,viszont a problémám következő:Mikor meg akar csókolni,akkor sosem a szemembe néz,hanem mindig csak a számat(valamilyen szinten érthető)és úgy akar megcsókolni,és így én nem érzem azt,hogy ezt én is szeretném,ezért nem hagytam még soha sem neki.Szerintem a szemkontaktus nagyon fontos,és biztos vagyok benne,hogy belemennék a dologba,ha először rámnézne,és úgy történne meg a dolog. Hogy úgy érezzem,hogy nem csak neki fontos,hanem mindketten élvezzük. Hogyan mondjam el ezt neki??? Előre is köszönöm a segítséget!! rám,viszont a problémám következő:Mikor meg akar csókolni,akkor sosem a szemembe néz,hanem mindig csak a számat(valamilyen szinten érthető)és úgy akar megcsókolni,és így én nem érzem azt,hogy ezt én is szeretném,ezért nem hagytam még soha sem neki.Szerintem a szemkontaktus nagyon fontos,és biztos vagyok benne,hogy belemennék a dologba,ha először rámnézne,és úgy történne meg a dolog. Hogy úgy érezzem,hogy nem csak neki fontos,hanem mindketten élvezzük. Hogyan mondjam el ezt neki??? Előre is köszönöm a segítséget!!

2014. nov. 18. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt nem sikerült ezt így közölni vele? Kb. fél percbe sem telne elmondani, hogy úgy szeretnéd, ha a szemedbe nézne.
2014. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!