Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, akivel totál jól elvagyok. Suliban van, mikor odajön hozzám szünetben dumálni pár szót. Ezt más lánnyal is csinálja. Szokott néha piszkálni is. Sokszor találkozik a tekintetünk. Néha rám is ír, de csak házival, sulival kapcsolatban. Mit gondoltok? Szerintetek tetszem neki? Vagy csak barátkozni akar? Netán csak szórakozik velem?

2014. nov. 19. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Véleményem szerint ez csak egy szende fiú bájos "előudvarlása". Mind így kezdi 12-13 éves korban. Ha ügyesen taktikázol és elnyered a szeretetés/szerelmét sínen vagy.

Lehet, hogy azonban ez csak baráti kedvesség, baráti érdeklődés.

Amiben biztos lehetsz az az, hogy nem szórakozik ebben a stádiumban veled.


Anna Stella

2014. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szorakozni nem, vagy a baratsagodat szeretne vagy bedig tobbet! Beszelgess vele a lanyokrol, ha elmeseli neked, hogy ki jon b neki es ki nem, akkor csak baratkozik.
2014. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Am elfelejtettem ezt: én 15/L és Õ: 15/F
2014. nov. 19. 19:18
 4/4 anonim válasza:

szia!!!

Amikor én Áltanásnos iskolás voltam,velem is megesett ilyesmi.

találj olyan dolgot amit csak veled csinál,a többi lánnyal nem.

Esetleg ha neked tetszik, akkor add meg neki a leckét, beszélj vele normálisan, esetleg vidd elneki te magad a leckét.

2014. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!